Monika Bagárová si radosť z tehotenstva užívala len niekoľko týždňov. V súčasnej situácii si naopak robí starosti kvôli šíriacej sa nákaze. V Česku je už viac ako 120 nakazených.

Rozhodla sa preto prijať vlastné opatrenia. Všetkých fanúšikov o tomto rozhodnutí informovala na svojom instagramovom profile prostredníctvom instastory.

„Priatelia, ani mne nie je jedno, čo sa momentálne deje a priznám sa, že mám naozaj strach o seba a svojich blízkych. Preto som sa rozhodla zostať doma, kým bude treba. Dosť mi to lezie na nervy, pretože nad tým stále rozmýšľam a vôbec neviem, ako moc je to nebezpečné v tehotenstve “ . Napísala na svojom instagramovom profile.

Populárna speváčka a porotkyňa SuperStar ale nestráca vieru, že to nakoniec dobre dopadne. „Dúfam, že toto obdobie všetci zvládneme a čoskoro bude po všetkom. Opatrujte sa a myslite prosím aj na ostatných “ odkázala fanúšikom.

Monika si donedávna pochvalovala, že tehotenstvo prebieha bez problémov. „Je mi hrozne fajn, užívam si to a na všetko, čo príde, sa hrozne teším. Je to úplne nová etapa života “ nechala sa počuť. Budeme jej všetci držať palce!

Zdroj:https://www.hlavnydennik.sk/