Šokujúce výpovede detských obetí Michaela Jacksona: Análny sex bolel, krvavé trenky som zahodil

Šokujúce výpovede detských obetí Michaela Jacksona: Análny sex bolel, krvavé trenky som zahodil

Dokument má obsahovať nezvratný dôkaz o sexuálnom zneužívaní detí. Robsona mal Michael zneužiť aj análne.

Pred niekoľkými dňami otriasla svetom premiéra 4-hodinového dokumentu Leaving Neverland, ktorý zachytáva výpovede detských sexuálnych obetí zosnulého kráľa popu Michaela Jacksona († 50).

Šokujúci dokument o utajovanej pedofílii legendárneho speváka zasiahol množstvo fanúšikov. Medzi prvými reakciami sa našli mnohé, ktoré Michaela obhajujú a chránia jeho česť po nechutnom škandále. Najvernejší z nich sú presvedčení o tom, že celá snímka je len jedno obrovské klamstvo, ktoré ma byť len nástrojom na získanie bohatstva.

2009: Jedna z Jacksonových posledných fotografií.

2009: Jedna z Jacksonových posledných fotografií.
gettyimages

Dokument Leaving Neverland, ktorý nesie rovnomenný názov ako kontroverzný spevákov ranč, v ktorom sa mali odohrávať údajné sexuálne orgie, priniesol množstvo obvinení zo sexuálneho zneužívania a množstvo dôkazov.Vo filme svoj príbeh vyrozprávali Wade Robson (36) a James Safechuck (40, ) ktorí tvrdia, že zosnulý spevák ich ako chlapcov zneužíval.

8 zverstiev Michaela Jacksona na deťoch:

Masturbácia pred očami chlapcov

Podľa výpovede mal Robson len 5 rokov, keď sa stretol s Jacksonom, ktorý s ním nadviazal blízky vzťah. Keď mal sedem rokov, Michael mu mal púšťať porno a ponúkať alkohol. Spevák mal podľa jeho slov vo svojej spálni kartónovú postavičku Petra Pana, nad ktorou masturboval. Toto obdobie označil za začiatok sexuálneho zneužívania.

Na ranči Neverland boli tajné miestnosti na sex

Jamesa Safechucka spojila s Michaelom reklama na Pepsi, keď mal len 10 rokov. Spevák sa mal pri chlapcovi údajne dopustiť orálneho uspokojovania a podľa jeho slov mal byť jeho prvým sexuálnym zážitkom. Michael ho zaučil v masturbácii a sexuálne aktivity vykonávali po celom ranči – vrátane bazénu, podkrovia a vlakovej stanice. Tieto aktivity sa mali diať každý deň. Safechuck vo svojej spovedi opísal aj množstvo tajných miestností, ktoré sa mali na ranči nachádzať. Jedna z nich mala byť priamo v kinosále, kde sa mali odohrávať sexuálne obťažovania.

Víta vás Neverland: Vstupná brána na ranč a zároveň do fantazijného sveta Michaela Jacksona.
Víta vás Neverland: Vstupná brána na ranč a zároveň do fantazijného sveta Michaela Jacksona.
TASR

Chlapcom dával prezývky

Svojim miláčikom mal Michael dávať prezývky, ktoré mali charakter partnerského oslovenia. Robsona volal “Doo Doo” a 14-ročného Michaela Jacobsa, s ktorým sa stretol v Disneylande, prezýval “Rubba Rubba”.

Chlapca vnímal ako partnera

S Michaelom Jacobsom mal spevák spávať v jednej posteli. Počas spánku ho hladil a obíjmal ako keby bol jeho partnerkou. K sexuálnemu obťažovaniu malo dochádzať pravidelne. Spevák ho rád bozkával. Chlapec sa bál aktivity odmietnuť, keďže bol Michael v jeho očiach „megastar“. Priamy sexuálny akt s ním však nikdy nevykonal, Jacobs spomínal len na veci, ktoré k nemu mohli viesť.

Michael Jackson a Wade Robson pri odchode z Neverlandu.

Michael Jackson a Wade Robson pri odchode z Neverlandu.
leaving neverland

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Finančná podpora PRESS.TV

IBAN:SK4502000000003851485856

BIC:SUBASKBX VÚB,a.s.,Mlynské nivy 1,

82990, Bratislava 25

 

<!– Bidvertiser2012689 –>