Život Petra Končeka vyhasol 6. januára 2012 krátko pred 2:45 hod. na Nitrianskej ceste asi päť kilometrov pred Novými Zámkami. 26 ročný spevák šoféroval BMW, predchádzal dodávku a pri zaraďovaní sa do svojho jazdného pruhu pravdepodobne nezvládol riadenie.

Podľa polície dostal šmyk, zišiel z cesty a narazil do stromu. Pri náraze spevákove telo vyletelo z auta. Druhá osoba, kamarát Mário zostal vo vozidle zakliesnený. Po náraze do stromu začalo auto horieť.

Peťo Konček bol idolom žien a nemal o ne vôbec núdzu.
Avšak jeho jedinou oficiálnou priateľkou bola Marta Dvorská /dcéra operného speváka Petra Dvorského/, s ktoru bol aj zasnúbený. Ich vzťah trval viac ako sedem rokov.

Pre Martu bol Peter výnimočný a hudobne nadaný talent, neobyčajný a výnimočný človek aj spevák.
Okrem toho, že mal svoju charizmu, očaril ju hlavne ako úprimný človek s dobrým srdcom. Spoznali sa ešte pred SuperStar. Bol veľmi veselý, usmiaty, šťastný, ochotný a vyrovnaný mladík. Vedel,  čo od života chce.

Na verejnosti aj doma bol vždy bezprostredný, veľmi rád vtipkoval  a zabával sa s ľuďmi, ktorých mal rád.
Bol spontánny, rád robil ľuďom radosť darčekmi alebo maličkosťami, ktorými vedel vyčariť úsmev na tvári.
Rád spieval, hral na klavíri a tiež komponoval.

Žil naplno a svoj život miloval. Presne tak aj svoju rodinu, priateľov a blízkych. Mal rád slobodu a voľnosť. Bol plný elánu a chuti do života.
Video nájdete TU  http://www.gipsytv.eu/gipsy-television/spravy/showbiz/video-pred-siedmimi-rokmi-zomrel-superstarista-peter-koncek-26..html?page_id=4694&fbclid=IwAR36gSu4vS7eYU7tZfkIQgh-oiwBjTnxiSDhfC8-0qZuVJaJWpWUIrTlG0A

 

Redakcia spravodajstva https://www.presstv.sk Zdroje:http://www.gipsytv.eu     http://www.zivaspomienka.sk/zivotopis-peter-koncek-1985-2012#memories