Pred nedávnom ste mali možnosť vypočuť si novú pieseň, od  Kamila City Boys a jeho 13 ročnej netere, Vanesy Vaškovičovej Holubienka let do nebies. Podľa jeho vlastných  slov Kamil ani nevedel, že doma majú tak talentovanú speváčku.

“Vanesa si stále iba tak doma spievala pre seba, až jedného dňa som si ju poriadne vypočul a začal som konať, hľadal som na internete nejaké pesničky a narazil som na pieseň od  Božanky a Martina Jakubca-Holubienka let do nebies. Pieseň sa mi ihneď zapáčila a tak sme s Vaneskou  naspievali  Cover verziu.”  Povedal Kamil pre televíziu PRESS.TV.

Kamil svoju neter Vanesu pripravuje na cestu do šoubiznisu na ten Rómsky zabudnite !

Samozrejme existujú rôzne cesty do sveta šoubiznisu, niektorí Rómsky speváci sa venujú rapovej hudbe, a ostatným hudobným žánrom. Kamil chce aby jeho neter sa zamerala skôr na tú Slovensku a zahraničnú hudbu a viac sa zviditeľnila v Slovenských médiách.

Čoskoro vydajú svoj spoločný debutový album

Po pesničke “Holubienka let do nebies” Ktorá hlavne, bola venovaná a nahratá v spolupráci s MO SR pre armádu padlých vojakov a zosnulé duše, od pôvodných autorov piesni Božanky a Martina Jakubca, začali Kamil a Vanesa pracovať aj na svojom spoločnom debutovom albume, ktorý vyjde už teraz v mesiaci Január 2019.

My im samozrejme držíme palce a prajeme veľa úspechov.

Redakcia spravodajstva https://www.presstv.sk