Najväčšie PONÍŽENIE Adely Vinczeovej: TENTO herec ju pred kamerami prirovnal k TRANSVESTITE!

Juraj Kemka urazil Adelu Vinczeovú.
V novej jojkárskej zábavnej šou S pravdou von bolo včera poriadne veselo. Do štúdia totiž vošli traja páni… na tom by nebolo nič zvláštne, keby neboli prezlečení za ženy. A hádači mali za úlohu uhádnuť, kto z nich je skutočný transvestit.

Pán v strede, čiže Klaudia, je skutočná transvestita.

V jednom kole šou S pravdou von, ktorú diváci videli včera na Jojke, hádali hádači, kto z trojice “transvestitov” je skutočná transvestita Klaudia. Dvoch mužov totiž iba v maskérni šikovne zamaskovali. Skutočnou transvestitou bola nakoniec blondína v bordovom v strede a hádači v zložení Robo Jakab, Juraj Kemka, Lukáš Latinák a Marián Miezga začali diskutovať, že na koho sa im Klaudia podobá. Robo Jakab povedal, že vyzerá ako Dustin Hoffman. Ale Juro Kemka to zhodnotil úplne inak…

Transvestita Klaudia (naľavo).

„Typovo je to Adela Vinczeová. Adela to je,“ bez servítky zo seba vychrlil. V tom momente nastalo v štúdiu hrobové ticho a moderátor Šoko začal rýchlo zachraňovať situáciu a pokračovali ďalej. Nuž, ktovie, či to príde vitpné aj samotnej Adele… Žiadnu ženu by totiž rozhodne nepotešilo, keby ju nejaký muž prirovnal k ,,transke.” No dobre z toho nevyšiel ani taký moderátor Štefan Skrúcaný. ,,Pani” v čiernom totiž zhodnotili, že vyzerá ako Skrúcaný.

Podobá sa podľa vás Adela na transvestitu Klaudiu?