Vanessa má nového priateľa a je s ním evidentne šťastná.

Z Vanessy Šarköziovej (18), dcéry slávnych rodičov z Cigánskych diablov je už dospelá žena. K tomu pochopiteľne patrí aj partner a veru aj ten je súčasťou jej života. A budete prekvapení, o koho ide.

David a Vanessa vyzerajú ako zamilovaný pár.

 

David a Vanessa vyzerajú ako zamilovaný pár.

Niekedy zvykneme mať pocit, že život beží bez toho, aby sa v ňom niečo menilo. Potom sa však pozriete na malé dievčatko, ktoré ste pamätali z televízie a odarzu je z nej dospelá žena. Napríklad ako taká Vanessa Šarköziová. Tú si množstvo ľudí pamätá skutočne ako malé rozkošné dievča, ktoré sa objavovalo v médiách výlučne v spoločnosti svojich rodičov. Za ostatné roky sa však kráska zmenila, dospela a našla si priateľa.

Vanessa chodí s vnukom speváka Ľuba Virága.
Vanessa chodí s vnukom speváka Ľuba Virága.
archív

A ako to už býva, známi ľudia si častokrát nájdu svojho vyvolného práve z rovnakého sveta, z vôd šoubiznisu. A to je prípad aj Vanessy. Tá totiž už istý čas randí s mladíkom, ktorý sa volá David Virág. Ak je vám jeho priezvisko povedomé, nemýlite sa. Ide totiž o vnuka Ľuba Virága, známeho hudobníka a autora hitu Načo pôjdem domov. Aj jeho vnuk ide v dedkových šľapajách a venuje sa hudbe. Pre nadanú Vanessku tak ide o dobrú partiu, z ktorej majú istotne radosť aj jej rodičia.

 

Zdroj:https://www1.pluska.sk