Takúto bitku ešte Československo nevidelo. Rytmus vs Marpo. Dvaja raperi sa stretnú nie na pódiu, ale v ringu resp. klietke, kde budu proti sebe boxovať (27.12. od 19:00).

Rytmus vs Marpo. Kto má väčšie šance?

Patrik Vrbovský alias Rytmus, ide do súboja s Otakarom Petřinou, ktorý je u našich západných susedov známy pod prezývkou Marpo. Dvojica sa postaví proti sebe v zápase najväčšej MMA ligy v Českej republike XFN. Od Slováka sa jedná o veľmi odvážnu výzvu. Marpo totiž niekoľko rokov zápasil v thajskom boxe, v ktorom sa stal dokonca vicemajstrom republiky. Rytmus prepadol boxu a niekoľko rokov trénuje box s najlepšími profesionálmi, ale favoritom podľa viacerých ľudí je český raper. Súperi sa však postavia proti sebe v boxerskom zápase koncom decembra 2018. Ide vôbec o prvý boxerský zápas pod hlavičkou XFN s číslom 15.

Kde sa bude konať zápas Rytmus vs Marpo?

Zápas sa bude konať v pražskej O2 aréne pod hlavičkou organizácie XFN 27. decembra 2018 od 19:00.

Okrem raperov sa môžu diváci tešiť na zvučné mená z oktoganu, ako napríklad Karlos “Terminator“ Vemola ktorý zápasil v najznámejšej organizácii UFC, Ivan “Buki“ Buchinger, Makhmud “Mach“ Muradov, Patrik Kincl, Ľudovít Klein a legendy Petr “Píno“ Ondruš s Petr “Monster“ Kníže.

Marpo vs. Rytmus XFN online stream sledovať naživo zadarmo

Duel Marpo vs. Rytmus sa teší veľkému záujmu médií, preto je veľmi pravdepodobné, že bude opäť možné ho sledovať na stanici O2 Sport naživo. Ďalšia možnost ako zápas sledovať v priamom prenose je online vysielanie na tipsport.sk. Marpo vs Rytmusom online stream na TV Tipsport, ktorý je úplne zadarmo.

Rytmus vyzýva Marpa na suboj, ten výzvu prijal

Redakcia spravodajstvá PRESS.TV-Zdroj:7 Sport sk