Bratislava 3.2.2019

Včera sa konal v Bratislave v priestoroch Park Inn by Radisson Danube-Bratislava, Rómsky reprezentačný ples na ktorom nesmela chýbať ani ” smotánka z rómskej komunity. ” Počas prebiehania noblesného plesu ich prišli zabávať, rómske hudobné kapacity ako sú :  Lendvai Csócsi Jozef,  Patai, Zoltán,  Lakatoš Mikloš, Notar Mary, Varady Roma Cafe, a  HollasyBand.

Takúto pompéznosť si nemohol nechať ujsť ani mladý muž menom Philip Prince,ktorý býva s rodinou už dlhé roky vo Veľkej Británii a pracuje v tamojšom súdnictve ako úradník.

 

Philip Prince 

Kvôli plesovej udalosti v Bratislave, si rodina nechala ušiť obleky a róbu až v ďalekom Kašmíre a veru,že ich to vyšlo na nemalý peniaz.

 

 

Philip sa s rodinou ubytoval v Bratislavskom 5 hviezdičkovom hotely ktorý ich vyšiel poriadne draho a to na 1800 eur pre 4 osoby na jednú noc .  Zhrňme si to teda všetko dokopy letenky,obleky ,dámska róba,ubytovanie v 5 hviezdičkovom bratislavskom hotely destiláty, ktoré si na plese museli platiť zo svojho vrecká , suma sumárov rodinu z Británie to vyšlo podľa slov Philipa Princa  cca na 5000 eur .

 

Na plese nesmela chýbať ani televízia Markíza a Janko Tribula ,ktorý pripravuje spolu s Erikou Hudínyovou reláciu Smotánka.

Podľa našich doterajších zistených informácii televízie PRESS.TV, ples poriadne roztočil aj Emil Gujda alias Boss, ten sa zabával do skorých ranných hodín.

 

Redakcia spravodajstva PRESS.TV