Tak a je to potvrdené! Veštenie z rúk nie je len výmyslom nepoctivých cigánok! Vedci po niekoľko desaťročí trvajúcom výskume potvrdili, že čítanie z dlaní nie je poverou. Zistilo sa, že čiary na rukách sa nám vyvíjajú v rovnakom čase ako mozog, čo je medzi 13. až 18. týždňom tehotenstva. Výskum potvrdil, že ľudia s nižším IQ majú odlišné čiary na dlani! Vedecky sa dá z dlaní vyčítať nielen inteligencia ale aj dispozície pre určité choroby a schopnosť nadväzovať vzťahy. Je asi len otázkou času, kedy vedci potvrdia, že dlane dokážu prezradiť aj počet detí, manželstiev a ďalšie pikantérie z našich životov.

David a Michaela sa venujú klientom každý deň v centre Ostravy novootvorenej ezoterickej kancelárii. Zastihnúť ich môžete aj na tel čísle 703518271. Ich program je,ale tak nabitý,že málo kto sa k ním stihne objednať ,dokonca majú klientov aj zo zahraničia,taká to služba,ale nie je zadarmo. Nakoľko vás vyjde jedna seansa sa nám zatiaľ nepodarilo zistiť,určite sa ale všetke informácie dozviete po dohodnutí s mágiom.

My poznáme dve osobnosti ktoré sa venujú ezoterike a vešteniu,dokonca dokážu predpovedať budúcnosť ich služby v oblasti mágie vyhľadali aj známe osobnosti ako je Dagmar Havlová :“Budeš hlavou štátu,prejdeš dobrom aj zlom,ľudia na teba budú pľuvať ukazovať že si zničila veľa životov. Nenájdeš pokoj ani po smrti. Zamiluješ sa do osoby ktorú budeš milovať viac než svoj život.”

Presne tieto slova  vyslovila Dagmar Kludská známa česká veštkyňa, teraz už prvej dáme Dagmare Havlovej.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV sa osobne stretla s médiami ako sú Michaela a David, ktorí sa venujú čiernej a bielej mágii.

Rad bych vám přiblížil Romské tradice a dary které Romy do provází už po několik generací .

Jak víme Bůh Romy obdaroval muzikou zpěvem, romové mají ale i další přednosti ,kterými jsou známý pocelem světě.,například náhled do budoucnosti minulosti.

Tak zvaně věstění karet nebo čteni z ruky kávy atd, umněji přičarovat lásku, pomáhají lidem v nouzi ukázat jim cestu k je jim snům a nesměruji je správným směrem .

Aby jse jim splnily jejich sny.

Čemu jse mají vyhýbat a tak podobně, většina lidi moc tomu nevěří proto bych vám dnes popsal osobní setkaní jedním známým věštcem.

Tento muž původem Rom Vykládá několik desítek let má nespočet klientu všech národnosti.

Lidem pomáhá tak když jsou v nouzi nevědí si rady, tak ho naštvi konzultuji snim jejich problemi, ale větčinou ani nemusí chodit do detailu a sám jim řekne proč jsou unĕj a co je trápí.!? Někdy jsou lide šokovaný jak muže vědět tento člověk s čím za nim přišli, když se nikomu tím jejich problémem ani slůvkem nezmínili.

Náš věštec vždy na začátku zdůrazni.

Praktikuji jen lásku která odbourává negativitu , která lidem nosí smůlu, tento člověk který dokonce i leči lidi , je velmi pokorný a všechnu chválu slávu kterou dostava od lidi vždy přesměruje k Bohu.

Je vděčný Bohu zato že mu dal tento dar ,a děkuje mu že jsi ho používá na tak krásnou věc i když velice fyzickou náročnou. Tento člověk se setkal lidmi který, byli proklety počarovaní.

Bojoval zlými čáry aby osvobodil lidi na které bylo použita černa magie . Ten to člověk má plných případu historek které je až neuvěřitelné pochopit .

Ale jsou mnozí svědkové které mu to můžou potvrdit, vykládá sny které vás provázejí a neumíte jsi je vysvětlit. Kdo nezažil osobní setkaní takovým člověk nebo takovým darem, těžko se da tomu uvěřit já osobnĕ tomu věřím a doporučuji vám kdo má problémy a névi jsi rady, ať naštvi konkrétně toho dle pana nemusí ničeho se bát.

Když nevěříš možná uvěříš už jen že čteš tento článek je možnost aby ti bylo vysvětleno nadpřirozené sily divy kolem sebe, dĕjou se ti zle věci tobě či rodině známým požádej o pomoc tak snadný to je .

Mágiu zdedil David po svojej babičke  dokáže dokonca zrušiť rozsudok súdu tak,že celý verdikt sudcu sa obráti v prospech obvineného. Poviete si ako to je možne ?  Mágia ktorú ovláda  David je tak silná ,že málo kto si ju dokáže predstaviť. Je jediný ktorý si dokázal otvoriť verejne veštiareň,ezoteriku,výklad kariet.

David tvrdí: V Ostrave som vyhlásené médium nikto ešte nemal otvorené ezoterikum. Venujem sa im cez deň aj v noci skrátka som stále po ruke.

Dokáže vás očistiť z prekliatia 

Veľa lúdi si povie” Nič sa mi nedarí buď som prekliaty (a),alebo já už neviem čo to má znamenať. A verte,že nič nie je náhoda už len to,že vás napadla ta myšlienka je veľkou zvláštnosťou. Určite ste porobený(na) Neverili by ste ako je jednoduché niekoho porobiť,stačí kúsok látky ako je napríklad tričko spodné prádlo,alebo niečo čo dotyčná osoba má v danú chvíľu oblečené a vám sa podarí sa ho zmocniť v tú sekundu ste pánom sveta stačí,že navštívite Davida a on už vie čo bude ďalej.

Lekcia veštenia
Veštci tvrdia, že v rukách máme zapísané všetko! Zdravotný stav a choroby, dispozície k vzdelaniu a koníčkom, lásky a vzťahy, úspechy aj neúspechy, osudové aj krízové záležitosti. Príroda a vesmír nám do rúk napísali celý život! Ak chcete zistiť, čo máte na dlaniach napísané, nemusíte chodiť do veštiarne. Dnes vás naučíme základy chiromantie, vďaka ktorým, môžete nahliadnuť do svojho osudu.

Chiromantia je fascinujúci odbor, ktorý sa zaoberá čítaním línií rúk a vysvetľovaním ich funkcií a špecifík. Veštenie z dlaní má niekoľko tisícročnú tradíciu a ako jeden z mála druhov veštenia sa zachoval dodnes. Je to totiž najpraktickejší a zároveň najlacnejší spôsob veštenia.

Pýtali sme sa ako môže fungovať vynútená láska !?

Každý sme niekoho milovali a keď nás opustil(a) tak sme tomu človeku priali iba to najhoršie a nevedeli sme ako dotyčného prekliať tak aby sa to splnilo. Presne od toho je David ktorý dokáže tieto veci buď zničiť,alebo zrealizovať.

  Naša ruka – naša vizitka
Každý veštiec(a)  má svoj vlastný, zaručený spôsob veštenia. Zatiaľ čo niektoré veštia zásadne z ľavej ruky od srdca a čiarami na pravej si len pomáhajú, iné preferujú opačný spôsob. Riadia sa tým, že pravák má zapísané svoje predpoklady na ľavej ruke a na pravej ruke sa ukazuje ako sa to plní. Pri veštení preto porovnávajú obe ruky.

Novorodenec má na svojich dlaniach len tri línie. Postupne sa však na rukách objavujú ďalšie a ďalšie čiary. Línie sa tvoria a dorastajú počas celého života, najmä v období, ktoré je pre nás náročné. Štyri z nich sú najdôležitejšie. Všetky čiary by mali byť zreteľné, bez prerušení a ich farba by mala byť zhodná s farbou dlane. Pravdepodobnosť, že si na rukách nájdete takéto ideálne čiary je však veľmi malá. Väčšinou bývajú rozvetvené, prerušované a nepravidelné, jednoducho také, aký je náš život.

 David a Michaela vám dokážu pomôcť v tých to veciach:

 Výklady z cikánských karet,posilnujeme partnerské vztahy-jen když v nich je láska!,posilování financí,hojnosti a blahobytu,posilování štěstí,léčení řízených nemocí a syndromu,posilování těhotenství,očisty od prokletí a ochrany…Tyto rituály provádíme s láskou a pokorou k bohu… 

Verite v mágiu  dajte nám vedeť 

Redakcia spravodajstva