18-ročný mladík z Jasova Košického okresu zomrel záhadnou smrťou v Belgicku. Deň po štedrej večere sa Diegovi rodičia dozvedeli najsmutnejšiu správu o akej sa im ani v tom najhoršom sne by nesnívalo. Ich 18-ročný krásny mladý chlapec odišiel za svojím priateľom s ktorým sa spoznal cez sociálnu sieť facebook  do Belgicka s tým, že tam bude pracovať a pomôže svojej rodine vytrhnúť ich z biedy. Diego mal pracovať ako opatrovateľ v jednej Belgickej spoločnosti zhruba po týždni bol už chlapec mŕtvy.

Jeho blízka rodina špekuluje o tom,  že chlapec bol zavraždený, iné zdroje zasa tvrdia, že sa mal sám otráviť liekmi čo nedáva v tom to prípade žiadny zmysel. Čo je na celej nešťastnej tragédii pravda sa nám doposiaľ kvôli uzávierke článku nepodarilo zistiť. Smutné však na celom prípade je aj fakt, že Diegovi  chudobní rodičia nemajú dostatok financi na prevoz  pozostatkov z Belgicka domov na Slovensko, preto vo videu prosia ľudí dobrej vôle aby im  finančne pomohli. Dokonca zriadili špeciálny účet, ktorý má slúžiť na prevoz tela z Belgicka domov na Slovensko. Ak by ste chceli finančne prispieť aj vy kliknite dole pod screanshotom na odkaz a zrealizujte platbu.

https://www.gofundme.com/f/funeral-for-diego?utm_source=facebook&fbclid=IwAR0Z-yH2Bjx5sP0YVec2Y7BwTmBO8vQxW_0gkPCT-cvu8QImE_eQRmvCAXE

Redakcia spravodajstva PRESS.TV na prípade intenzívne pracuje o priebehu k prípadu vás budeme po zistení bližších informácii  informovať.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV