Kuzmice -Trebišov 

V Sobotu 31.10.2020 v obci Kuzmice v Trebišovskom okrese  došlo k brutálnej bitke medzi 24- ročným Alexandrom a jeho kamarátom. Ten mal Alexandra napadnúť iba preto, že mu vypil celú fľašu lacného ovocného vína tkzv. (Čučo) Podľa zdroja redakcie spravodajstva PRESS.TV,  24-ročný Alexander pochádzal z obce Egreš, do Kuzmic chodil navštevovať spomínaného kamaráta a jeho rodinu. Práve oni ho mali brutálne zbiť tak, že skončil v nemocnici kde následujúci deň zomrel. Potvrdila to aj pre redakciu spravodajstva PRESS.TV   Matka nebohého Alexandra pani Tereza.S.

Záhada  

Podľa vyjadrenia hovorkyne Krajského riaditeľstva policajného zboru v Košiciach Jany Mésarovéj  v tej to veci Alexandrova rodina nepodala trestné oznámenie. Sestra nebohého Alexandra nám ale oznámila, že trestne oznámenie na páchateľa  podajú v piatok 5.11.2020, nakoľko sa musia postarať o pohrebné náležitosti a pre nedostatok času to nestíhajú.

Hovorkyňa KRPZ-Jana Mésarová ďalej v správe zo dňa 2.11.2020, uvádza: Úmrtie Vami uvedenej osoby polícii oznámilo zdravotnícke zariadenie, kde k úmrtiu došlo. V súvislosti s úmrtím tejto osoby polícia neeviduje žiadne oznámenie. Presnú príčinu smrti určí zdravotno-bezpečnostná pitva. Jej výsledky polícia zatiaľ nemá k dispozícii. Podľa výsledkom pitvy bude rozhodnuté o ďalšom postupe.

3.11.2020

V súvislosti s Vami uvedeným prípadom polícia neeviduje doposiaľ trestné oznámenie. Podľa predbežných výsledkov pitvy  k úmrtiu došlo pravdepodobne z chorobných príčin, cudzie zavinenie zistené nebolo. Či zomrel Alexander na chorobu alebo na závažne poranenia  ostáva aj naďalej záhadou.

O prípade vás naďalej budeme informovať.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV