Záhada zmiznutej Valerie (6) trvá! Polícia zverejnila nové fotky

niekoľko mesiacov nikto nevidel šesťročnú Valériu, ktorá bola zverená  jej babičke. skončila vo väzbe, dievčatko sa ale stále nenašlo. Policajti preto zverejnili ďalšie dve Valériine  fotky.

Záhada zmiznutia šesťročnej Valéria z Prahy stále trvá. S istotou ju príbuzní videli pred rokom v ulici na Žižkove, kde bývala spolu s babičkou. Tej bola zverená do poručnickéj starostlivosti spolu s ďalšími  troma súrodencami Zmiznutie dievčatka nahlásil jej príbuzný. Policajti 60-ročnou ženu vypočuli, Valérine  zmiznutie ale nedokázala uspokojivo vysvetliť. Stala sa preto hlavnou podozrivou a policajti navrhli vzatie do väzby, ktorému súd vyhovel. Babička je obvinená zo zanedbania povinnej výživy a opustenia dieťaťa.

Kriminalisti sa obávajú, že sa dievčatko stala obeťou trestného činu. Prípadom sa zaoberá aj oddelenie, ktoré sa špecializuje na naj závažnejšie trestné činnosti vrátane vrážd. Po výzve v médiách sa ozval s poznatkom iba jeden človek, k vypátraniu to ale neviedlo.Aby čo najviac napomohla nájdeniu Valérii Kvasničkovej, zverejnila polícia ďalšie dve jej fotky. Fotografia s šatkou na hlave je najnovšia a je z augusta roku 2017, informoval o tom  policajný hovorca Jan Daněk. Pôvodná snímka bola dva roky stará, iná nebola k dispozícii. 

Valéria Kvasničková meria asi 120 centimetrov, čoskoro oslávi siedme narodeniny. chudú postavu, čierne vlasy a hnedé oči. “Ak ste dievča videli, viete, kde by sa mohla nachádzať, alebo o nej máte akékoľvek informácie, kontaktujte linku 158, prosí políciaRedakcia spravodajstvá PRESS.TV -Zdroj. TN.CZ

Advertisements
https://cdn.onesignal.com/sdks/OneSignalSDK.js