niekoľko mesiacov nikto nevidel šesťročnú Valériu, ktorá bola zverená  jej babičke. skončila vo väzbe, dievčatko sa ale stále nenašlo. Policajti preto zverejnili ďalšie dve Valériine  fotky.

Záhada zmiznutia šesťročnej Valéria z Prahy stále trvá. S istotou ju príbuzní videli pred rokom v ulici na Žižkove, kde bývala spolu s babičkou. Tej bola zverená do poručnickéj starostlivosti spolu s ďalšími  troma súrodencami Zmiznutie dievčatka nahlásil jej príbuzný. Policajti 60-ročnou ženu vypočuli, Valérine  zmiznutie ale nedokázala uspokojivo vysvetliť. Stala sa preto hlavnou podozrivou a policajti navrhli vzatie do väzby, ktorému súd vyhovel. Babička je obvinená zo zanedbania povinnej výživy a opustenia dieťaťa.

Kriminalisti sa obávajú, že sa dievčatko stala obeťou trestného činu. Prípadom sa zaoberá aj oddelenie, ktoré sa špecializuje na naj závažnejšie trestné činnosti vrátane vrážd. Po výzve v médiách sa ozval s poznatkom iba jeden človek, k vypátraniu to ale neviedlo.Aby čo najviac napomohla nájdeniu Valérii Kvasničkovej, zverejnila polícia ďalšie dve jej fotky. Fotografia s šatkou na hlave je najnovšia a je z augusta roku 2017, informoval o tom  policajný hovorca Jan Daněk. Pôvodná snímka bola dva roky stará, iná nebola k dispozícii. 

Valéria Kvasničková meria asi 120 centimetrov, čoskoro oslávi siedme narodeniny. chudú postavu, čierne vlasy a hnedé oči. “Ak ste dievča videli, viete, kde by sa mohla nachádzať, alebo o nej máte akékoľvek informácie, kontaktujte linku 158, prosí políciaRedakcia spravodajstvá PRESS.TV -Zdroj. TN.CZ