Češka nemala drobné a chcela platiť stokorunáčkou. Keď si peniaze rozmenila, vodič na ňu zaútočil.

Policajti v českom meste Hradec Králové riešia prípad napadnutia mladej ženy vodičom mestskej hromadnej dopravy. Dôvod váš šokuje. Češka si chcela kúpiť lístok a platiť stokorunáčkou. To z nepochopiteľných príčin vodiča rozzúrilo, uviedol portál tn.cz.

Incident sa stal poobede 16. mája v trolejbuse číslo 7. Keď si žena vypýtala lístok, vodič ju odbil, že stokorunáčku rozhodne nemusí brať, aj keď mal údajne peniaze na vrátenie. Vyhodil ju doslova z trolejbusu.

Staršia žena, ktorá bola svedkom incidentu, zúfalej cestujúcej peniaze rozmenila. Keď sa Češka vrátila za vodičom, chcela zaplatiť 30-korunáčkou. Muž ju ale surovo vystrčil von z trolejbusu, kde ju fyzicky napadol. Mal ju vyfackať a útočil aj päsťami. Všetko zaznamenala kamera.

Dopravný podnik následne 51-ročného vodiča prepustil zo zamestnania. Incidentom sa zaoberá aj polícia, ktorá vodiča obvinila z výtržníctva. Hrozia mu až dva roky väzenia.

Video nájdete TU-http://www.tvnoviny.sk/zahranicne/1966889_vodic-mhd-vyhodil-z-trolejbusu-mladu-zenu-a-zmlatil-ju-chcela-si-iba-kupit-listok?fbclid=IwAR3iRdJoQETwfDWLy30ycKiR-_k9J08hLlLrHmLsGmNJzqbOat4QlSnzd88

Zdroj http://tvnoviny.sk/