Starosta už úraduje. Po víkendovom prípade v Sazdiciach, ho podozrievali, že zbil a autom nasilu odvliekol 15-ročného chlapca. V pondelok ho pustili z policajnej cely. Hovorí, že je nevinný a uznala to aj polícia.

Podľa slov chlapcovej matky Denisi Balážovej si starosta vymýšľa: ” Povedal môjmu synovi,že prečo ma na sebe oblečené  ružové tričko či je buzerant !? Môj syn mu odpovedal,že aj keby bol čo mu je do toho nato mu starosta odpovedal,že ak je chlap tak mu má ukázať penis a kopol ho do rozkroku. Následne ho naložil násilím do auta a viezol ho preč mimo obec keď,že mal v aute zaradenú minimálnu rýchlosť( 1) chlapec po niekoľkých stovkách metrov vyskočil von z auta a utekal domov .Následne dostal tetanický záchvat,hneď nato bola privolaná RZP-čká ,ktorá sa chlapca snažila stabilizovať to sa im podarilo až zhruba po hodine.”   

Chlapcova rodina sa nevzdáva  a verí ,že sa prípad dotiahne do spravodlivého konca. Aj preto príbuzní napadnutého chlapca,  kontaktovali našu televíziu PRESS.TV aby sa o prípad začala zaujímať.

Redaktor spravodajstva PRESS.TV Erik Hílár Lakatošovie sa o prípad zaujíma a v najbližších dňoch bude kontaktovať verejnú ochrankyňu práv Máriu Patakyovú,aby sa k celému incidentu vyjadrila a prípad riadne nechala ešte raz prešetriť.

Video nájdete tu –http://www.tvnoviny.sk/domace/1965945_starosta-mal-zbit-15-rocneho-chlapca-podla-policie-vsak-bolo-vsetko-inak?fbclid=IwAR1JmNNde87p4AJ1VLP3h0a8yZLexovb7RTiLC_KLKUof6_WDxcppJqcTVE

Video zdroj: http://www.tvnoviny.sk

Redakcia spravodajstva

 

Zdroj: