Viac než stovka ľudí z okolitých miest a obcí,sa včera prišli rozlúčiť  do obce Batizovce s nebohým Dušankom Gogom.

 

Duško Goga sa do pamäti slovenského národa zapísal svojimi jedinečnými videami,ktorými bavil celý slovenský národ. Posledné roky však o ňom nebolo ani chýru,ani slychu. Pred nedávnom sa ale potvrdili najsmutnejšie správy.  “Duško zomrel v Holandsku!”

čistá duša,ktorá všade,kam prišla,so sebou doniesla neskutočné množstvo pozitívnej energie. Duška Gogu milovalivšetký generácie a on naopak miloval ich. Zhruba päť rokov rodina a príbuzní o duškovi nemali žiadne informácie,bolo po ňom dokonca vyhlásene celoštátne pátranie a neskôr ho hľadali aj Interpol,všetko to bolo ale márne.

Šok nastal pre rodinu v deň keď pochovali duškovho otca,rodina sa dozvedela hrôzostrašnú správu. Dušanova mama má, ale taký to odkaz pre údajného únoscu” nezomriem pokiaľ ty si neodsedíš dvadsať rokov väzenia za môjho syna !”   

Podľa slov brata nebohého,mal mať duško v pichy po injekciách ” zrejme mu podávali drogy si myslím”  Povedal jeho brat Ján Goga Pre PRESS.TV.

Veľkou neznámou ďalej zostáva prečo nebola u nebohého vykonaná pitva v zahraničí a ani na slovensku !?  A práve preto je viac než pravdepodobné,že sa pravdu už nikto nikdy nedozvieme.

 

Redakcia spravodajstva PRESS.TV