Spevák Ján Bendig prednedávnom zavesil na svoju facebookovu stránku,status v ktorom sa mu Rómska kapela z Čiech Imperio mala vyhrážať smrťou a to všetko pre videa ktoré točí so svojim bratom.

Ich videa na YouTube kanály majú miliónové zhliadnutia,Janko a jeho brat Marssel sú vo videách prezlečení za ženy,ktoré hrajú hlavné postavy Ivetu a Marcelu. Jeden z protagonistov skupiny imperio, zavesil na svoju stránku status v ktorom opisuje,že videa môžu mať zlý vplyv do budúcna na deti,ktoré sledujú ich videa.

Spevákovi sa to samozrejme nepáčilo a jeho odpoveď znela “zablokujte vašim deťom stránky,ktoré nechcete aby sledovali ! ” Táto mimoriadna situácia sa vyhrotila až do nebezpečnej konverzácia,ktorá mala údajne vznikať cez komentáre ostatných fanúšikov. “Splietol som si svoj súkromný facebook s našou oficiálnou stránkou a preto som sa kapele ospravedlnil toto nebol názor celej kapely, ale môj osobný nechcel som do toho ťahať členov kapely tí s tým nemajú nič spoločne a Bendigovi som sa ospravedlnil.” Vyjadril sa člen skupiny Imperio Milan Gábor, pre redakciu spravodajstva PRESS.TV ,ktorý status na ich oficiálnej stránke zavesil.

Nebylo.to.vubec mysleno špatne a ve zlem jen jsem napsal názor za sebe jako za tátu a dedu. Pán M.Gábor nám poslal aj video svojej vnučky,aby sme videli ako miluje svojho fanúšika Jana Bendiga.

Trojročná vnučka pána M.Gábora Janka Bendiga miluje

Volal jsem manažerovi Od Bendiga S lukáš Rejmont a všechno jsme si vysvetlili ze muj status nekdo vyuzil k tomu aby tam zacali napadat nadavat a vyhrozovat dokonce i smrti .rekl mi ze ho mrzi jak se to nafouklo.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV