Polícia už voči lekárovi  vzniesla obvinenie.

Podľa zistení redakcie spravodajstva PRESS.TV mala vtedy ešte len 13-ročnú Štefániu. B poslať jej matka za gynekológom, aby jej priniesla domov potvrdenie o tom, že je ešte panna, keďže už vtedy mala podozrenie, že jej 13-ročná dcéra pravdepodobne praktizuje sex s dospelými mužmi. Dievčina sa tak mala s doktorom M. Kŕčom dohodnúť, že ak jej potvrdenie vystaví ona mu zato na oplátku poskytne sexuálne služby s čím samozrejme perverzný gynekológ súhlasil.

Dievčina sa s gynekológom ťahala ešte jeden rok až s nim napokon otehotnela. Štefánia minulého roku účinkovala vo videoklipe ako tanečníčka v známej rómskej kapele GIPSY KUBÁNEC v ktorom absolútne nevyzerá ako 13- ročné nevinné dievčatko, ale skôr ako dospievajúca slečna.

Gynekológ: Martin Kŕč

Gynekológ pracujúci v piešťanskej nemocnici mal zneužívať dvanásť až trinásťročné dievčatá a dokonca aj maloletých chlapcov. Prípad riešia policajti z Nového Mesta nad Váhom. O prípade informoval portál tvnoviny.sk.

Gynekológ je podľa informácií TV Markíza obvinený z trestného činu zneužívania a ohrozovania mravnej výchovy mládeže. „Uvedenej osobe bolo vznesené obvinenie,“ uviedla trenčianska policajná hovorkyňa Danka Adamíková.

Podľa zistení novinárov TV Markíza sa mal obvinený stretávať aj s dvanásťročnou dievčinou, ktorá s ním potom údajne v štrnástich otehotnela. Dieťa má mať deväť mesiacov.

https://www.youtube.com/watch?v=KoEUC-FAAmg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2_yz__UNKzStrJZUq6Ks8hYijJwqg2U8yEkCGH4lflkcZIGPdKTkOMNlE

Zdroj: https://www.presstv.sk https://www.hlavnydennik.sk/