Maďarský spevák, ktorého verejnosť pozná pod menom LL Junior prežíva ťažké obdobie.Dnes 6.9.2019 totiž pochová svojho 3-ročného syna Dávida. Chlapec zomrel pri autonehode.

Podľa maďarských médií chlapec prebiehal na červenú cez priechod pre chodcov. Idúce auto však nestihlo zrážke zabrániť. Vozidlo šoféroval 76-ročný muž. Záchranári po hodine oživovania u chlapca konštatovali smrť.

“Odišiel do neba malý anjel. Nemám slov. Bohužiaľ táto správa je pravdivá. Dávidko sa presťahoval k Pánovi,” uviedol LL Junior na sociálnej sieti.

Rodina sa Dávidkom rozlúčili v piatok. Chlapca privezie na cintorín biely koč. V takej farbe budú oblečení aj pozostalí. Na pohrebe bude zabávač Zsolt Gáspár, uznávaný huslista Zoltán Mága a spevák Attila Kökény. “Samozrejme, že ja a moja rodina budeme na pohrebe. Budeme zdieľať bolesť nášho kamaráta Juniora,” povedal Zsolt Gáspár pre maďarský Blikk.

Video nájdete a viac sa dozviete keď kliknete  TUhttp://www.gipsytv.eu/gipsy-television/spravy/showbiz/madarsky-spevak-ll-junior-dnes-pochoval-svojho-syna.-zomrel-pri-autonehode..html?page_id=4881&fbclid=IwAR0sVzczUPWvTibrixAYGKJ1RDE0zbDDyjISq7NVYqPpa8-yVXRko7JD4io

Zdroj:http://www.gipsytv.eu