Podľa informácii televízie PRESS.TV sa 20 ročný Dominik utopil v Košuteckom jazierku v českej republike. Dominik vyrastal  v detskom domove v Banskej Bystrici, kde bol umiestnený od jedného roka. Keď dovŕšil osemnásty rok a opustil detský domov, vybral sa vyhľadať svoju mamu. Po dlhej dobe ju našiel v Plzni,kde sa za ňou osobne vybral. Ako sa hovorí mama je len jedná a tak Dominik po zistení,že jeho mama nemala inú možnosť iba ho umiestniť do decáku jej všetko odpustil.

Zamestnal sa v miestnom pivovare a našiel si aj priateľku s ktorou bol nesmierne šťastný,ľudia ho mali radi. V sobotu 1.6.2019 sa Dominik vybral s priateľkou k jazierku.Doteraz z nezistených dôvodov sa ale uprostred jazera začal topiť a po chvíli šiel ku dnu,na celú tragickú zaležitosť sa   prizeralo niekoľko ľudí ktorí odmietli mu pomôcť. Tvrdi cudzinec ktorý chlapcovi šiel nakoniec pomoc ale bolo už neskoro. Privolaní zachranari po príchode skonštatovali už iba exitus. Jeho priateľka skončila na psychiatrii pod dohľadom odborníkov.

Dominikova Matka preto prosí lúdi o pomoc s finančnou zbierkou sama žije chudobne a nemá ani na pohreb pre svojho syna.

Ak by ste mali záujem Dominikovej  matke pomôcť prosím volajte na telefónne číslo +420730905758 ,alebo  na účet

Z českého zdroja Krimi Plzeň https://www.krimi-plzen.cz/a/v-kosuteckem-jezirku-se-utopil-mlady-chlapec/

V sobotu  kolem šesté hodiny odpoledne došlo na oblíbeném Košuteckém jezírku k další tragédii. Na oznámení, že se zde zřejmě utopil mladý muž, vyjely všechny záchranné složky.
Policie uvedla, že za smrtí mladíka v tomto případě nestojí zde tolik oblíbené skoky do vody z místní skály. Dle mluvčí policie měl mladík narozený v roce 1999 plavat přes jezírko, začal se topit a pak zmizel pod hladinou.
Tělo chlapce vylovili hasiči, byla okamžitě zahájena resuscitace, ale bohužel neúspěšná a lékař záchranné služby na místě musel konstatovat smrt mladíka.

ODOBERAJTE NÁŠ YOUTUBE KANÁL  ĎAKUJEME

https://www.youtube.com/channel/UCJ4ZkINedZgQfCrFLgJkBSQ?disable_polymer=true

Redakcia spravodajstva