Len pred niekoľkými týždňami naša redakcia spravodajstva PRESS.TV, priniesla informáciou o tom, že polícia údajne brutálne zbila rómsku rodinu z obce Milhosť v okrese Košice-okolie. V nedeľu sa však podobný prípad odohral MČ Košice-Šaca.

Podľa dostupných informácií Rómovia spolu s Nerómami sedeli na tamojšej čerpacej stanici. Keďže viacerí sa vrátili zo zahraničia, práve tam popíjali.

Polícia podľa nich údajne neprimerane zasiahla voči Mariánovi Kuchárovi. Podľa slov poškodeného, dôvodom bola zaujatosť jedného konkrétneho policajta.

“Bol voči mne zaujatý. Neviem si to vysvetliť. Moje práva boli porušené. Do mojej ženy postrkovali, švagriná bola napadnutá členmi pohotovostnej motorizovanej jednotky. Dôvod nebol,” povedal Marián Kuchár.

Viac sa dočítate a video nájdete TU-http://www.gipsytv.eu/gipsy-television/spravy/slovensko/video-policajne-zakroky-voci-romom-na-vychodnom-slovensku-pribudaju.-romovia-sa-buria.html?page_id=4857&fbclid=IwAR3vfamtM6bDgIBPqXEZCaREsa3azu06gsyhAMJ7hDT2QuF0tIYH4jhjiWM

Zdroj:http://www.gipsytv.eu