Marian Bilý z obce Lenartov si poriadne zavaril

Transexuál ktorý nepozná hranice slušnosti  z obce Lenartov Bardejovského okresu si poriadne zavaril, vydával sa totiž za veštca,” ktorý vie odrábať a porábať.”  No nič s toho nebola pravda  takým to spôsobom vylákal od ľudí,ktorí mu nato naleteli až niekoľko tisíc eur. Peniaze mu posielali na účet ľudia z Anglicka ,Českej republiky,Nemecka, Slovenska, dokonca aj z Belgicka. Falošný veštec si takým to spôsobom mal pripísať na účet ktorý nepatril jemu,ale jeho príbuznému až niekoľko tisíc eur . Nebral ohľad ani na ľudí, ktorí mali postihnuté deti alebo osoby v rodinách

“Viem odrábať a porábať” Týmto heslom sa vedel predať transexuál,ktorý sa liečil na psychiatrickej liečebni v Bardejove.. Odrábať… Aj dnes často vidieť na kočíkoch malých detí červenú mašličku či inú drobnosť tejto farby, ktorá má bábätko ochrániť pred urieknutím. Mať „z očí“ však môžu mať aj dospelí ľudia, najmä tí citlivejší. Ak vás zvyknú z ničoho nič prepadnúť bolesti hlavy, závrat, únava či iná nepohoda, môže byť príčina práve v urieknutí. O čo vlastne ide a ako s týmto javom bojovať?

O čo vlastne ide…

Urieknutím nazývame dlhý, uprený, prenikavý, prípadne až nenávistný pohľad. Daná osoba prostredníctvom neho šíri negatívne emócie – žiarlivosť, závisť alebo hnev. Tým citlivejším ľuďom môže spôsobiť náhle závraty, bolesti hlavy, nevoľnosť, únavu, odkrvenie, vracanie alebo hnačku.Nemusí pritom ísť o úmyselné urieknutie, môže sa stať, že negatívne emócie ani nie sú namierené konkrétne proti vám, skôr im náhodne „prídete do rany“.

Komu hrozí a od koho?

Predpokladá sa, že niektorí ľudia sú na uriekanie pohľadom citlivejší ako iní a neraz sa stáva, že trpia na „z očí“ aj pravidelne – možno už od detstva. Platí to aj naopak o tých, ktorí uriekavajú – či už si to uvedomujú, alebo nie. Nemajú špecifické znaky, ale ľudia, ktorí už porobenie zažili neraz spomínajú výrazné oči či zrastené obočie človeka, ktorý ich uriekol.

Pomôžte si sami

Pred porobením vám môže pomôcť červená farba, ktorá dokáže pohltiť negatívnu energiu – napríklad vo forme náramku na ruke. Ani táto ochrana však nie je stopercentná. Ak cítite, že vás asi niekto uriekol, môžete vyskúšať nasledovnú triky.

  • Pomáha vraj poutieranie tváre použitou spodnou bielizňou (nohavičkami).
  • Rovnaký účinok u malých detí má ocikaná plienka.
  • Môžete tiež hodiť  zhorené zápalky alebo uhlíky do studenej vody a recitovať odklínadlá. Touto  vodou sa treba potom poumývať a trochu si odpiť.
  • Pomôcť môže vraj aj repíkový čaj, ktorým si po vylúhovaní potriete tvár.
  • Zoberte tri prúty z metly, nechajte ich takmer celé zhorieť a potom hoďte do vody. Potom ňou potrite oči a tvár.
  • Opakom oboch rúk (nie dlaňami) zľahka prejdite po očiach postihnutého od kútikov k uchu a potom si ruky utrite o zadok alebo začiatok chrbta. Zopakujte tento postup trikrát a myslite na to, ako zbavujete človeka toho, čo mu škodí.
  • Utrite si oči opakom ruky, ktorú si pred tým trochu opľujte. Zopakujte niekoľko krát.
  • Čistec vás očistí

    Jedným zo zaručených prostriedkov by mal byť tiež odvar z vňate čistca, ktorý sa nechá sa postáť, naleje sa do lavóra a následne sa ním opakom ruky obmývajú oči a tvár. Ak mal človek ozaj porobené, v lavóre sa vraj vytvorí zrazenina. Účinky tejto rastliny sa využívajú mnoho rokov, hovorí o nich napríklad veršík ,,Kým Evička s čistcom beží, už Adamček mŕtvy leží.”

Dokonca mu naletela aj naša televízia PRESS.TV ktorá ho odvysielala v priamom prenose cez YouTube. Redaktor spravodajstva PRESS.TV.  Pozrite si LIVE vysielanie  ktoré s nim natočil redaktor spravodajstva PRESS.TV Erik Hilár Lakatošovie . Ak sa falošnému veštcovi  preukáže vina hrozí mu trest odňatia slobody až na dva roky.

 

redakcia spravodajstva PRESS.TV