Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Starej Ľubovni,prijalo v týchto dňoch trestné oznámenie vo veci z podozrenia ublíženia na zdraví.

Iba dvojmesačné dieťa, bolo prijaté v staroľubovnianskej nemocnici na hospitalizáciu s kašľom,teplotami a soplením. Matka dieťaťa bola nútená pre rodinné záležitosti ostať doma a malého Kevinka chodila dojčiť pravidelne trikrát denne. Na Štvrtý deň si pani Jeleňová všimla,že babätko má ruku v sádre a okamžite žiadala vysvetlenie no namiesto toho sa jej dostalo vážneho obvinenia.

Podľa slov matky dieťaťa ju mala práve detská lekárka Starinská obviniť ,že Kevinko už prišiel zdomu s fraktúrou hornej končatiny. To ale rodinu pobúrilo a na nemocnicu podali trestné oznámenie.

Kevinkova babka ďalej deklaruje a dodáva, že fraktúra hornej končatiny u dieťaťa by určite neostala nepovšimnutá a argumentovala tým , že sama vychovala 26 vnúčat a nikdy podobný prípad nezažila.

Zvláštne na celom prípade však je, že Kevinka pred prijatím na hospitalizáciu vyšetrili dve detské lekárky

a zároveň aj primárka oddelenia a nič zvlášne si na dieťati nevšimli. Rodina si už najala aj pravného zástupcu ktorý  celú vec bude riešit právnou cestou,kde budu privolaní znalci v odbore chirurgie aby potvrdili,či naozaj ide o starú fraktúru,poprípade aby ich tvrdenia vyvrátili.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV