Píše Ivan Stodola na svojom facebooku

Takto sme boli vyvedení z policajného plesu!!!!! Tak včera večer sme sa po celodennom chystaní a prípravách na policajný ples v dobrej nálade na zábavu, vybrali do priestorov gastra služieb v Považskej Bystrici. Keď sme prišli na miesto, do haly v zariadení, odložili sme si do šatne kabáty, zavítali sa s viacerými kamarátmi a v rade sa spolu s ostatnými účastníkmi sa presúvali k dvom ľuďom, čo vítali ľudí na plese.

Boli to moji bývalí kolegovia z polície v PB. Keď sme prišli na radu, pani ktorá nás vítala nás pozdravila, mojej dala ružu a vtedy nam policajt, predseda policajných odborov v PB kpt. Miroslav B. Povedal, že mi na plese nemáme čo robiť a ze máme neplatnú pozvánku. My sme samozrejme opakovane namietali, že pozvánku mame kúpenú a práve on ju predal a peniaze za ňu zobral od nášho suseda a kamaráta Roman Zachar.

Tento policajt si pritom našu pozvánku ani nepozrel, neskontroloval na nej číslo a tiež neoveril ani qr kód, ktorý pozvánka ma… Zrazu nás teda začal z plesu vyvádzať s tým, že tam nemáme čo robiť. Desiatky ľudí to všetko sledovalo a zhrozene ako aj my sa na celú vec prizeralo. Ja som celý čas všetko nahrával na môj telefón. Keď nás MIROSLAV B. vyviedol von do chodby, zavolali sme na políciu a požiadali políciu o pomoc. Hliadka prišla približne za 20 minút.

Medzi tým sme stáli na schodoch pred budovou, kde sa konal ples. Moja Miška mala na sebe tenučké plesové šaty, vonku mrzlo, padal sneh. Namiesto zábavy moja plakala a ja som sa smutne prizeral tomu ako iní ľudia na ples vchádzajú a my nemôžeme. Rôzny kamaráti, známi sa nás pýtali, čo sa nám stalo, len sme smutne povedali, že nás z plesu vyviedli a čakáme políciu. Keď prišli žandári, povedali sme čo sa stalo, tiež im všetko nervózne rozprával kpt. Miroslav B. My sme si všetko opäť nahrávali na mobily. Keď ani hliadka nedokázala po tom, čo sme im povedali a teda aj ukázali lístok na ples, nás dosť na túto zábavu, odišli sme odtiaľ a poriadne uzimení nasadli do nášho auta.

Moja Miška sa vyplakala, také poníženie, hanbu ešte nikdy nezažila. Krásna matka dvoch malých detí sa len chcela zabaviť, pričom za zábavu si zaplatila!!! Na polici sme strávili približne dve hodiny, podali detailné oznámenie na predsedu policajných odborov v PB Miroslava B. Ešte počas výsluchu sa podarilo zohnať čítačku qr kódu a aj policajti v PB videli, že lístok mame platný. Toto cele, ako je lístok načítaný čítačkou a že je platný sme si opäť natočili. Odtiaľ sme aj po rozhovoroch s bývalými kolegami išli opäť na policajný ples s tým, že lístok je platný, načítaný.

Keď sme vošli do priestoru haly, kde začínala plesová zábava, policajt Miroslav B. nás opäť vyviedol z plesu von. Viacerí ľudia boli šokovaní, pobúrení z toho, čo dokázal urobiť kvôli zábave na jednom plese mne dlhoročnému policajtovi, mojej Miške, slušnej podnikateľke a matke… kpt. Miroslav B…. Prosím kto viete zdieľajte, rozprávajte, aby sa takéto veci nestali nielen nám, ale komu koľvek inému… Ivan a Michaela…

Redakcia spravodajstva PRESS.TV Zdroj: Ivan Stodola facebook