O starostovi z obce Čirč naša redakcia spravodajstva PRESS.TV, písala už niekoľko krát a nie v superlatívoch. V roku 2018 mal práve tento starosta M. Didik zbiť matku dieťaťa ktorý si bol natrhať k susedovi čerešne tak,že jej spôsobil niekoľko zranení po celom tele.

Najnovšie sa naňho sťažuje doručovateľka novín,ktorá je zároveň aj členkou ĽSNS. Pozrite sa čo píše portál Magazin1.sk. Bez ohľadu nato,že ide o členku ĽSNS je neprípustne, aby sa starosta takto správal a vyhrážal ženám.

Pozrite si archívne video

Milan Mazurek uverejnil na sociálnej sieti konverzáciu členky Ľudovej strany Naše Slovensko, ktorá roznáša predvolebné noviny tejto strany. Napísať jej mal starosta obce Čirč a kandidát za Kiskovu stranu Za Ľudí Michal Didik. Ten sa jej vyhrážal, že ak príde roznášať noviny ĽSNS ku ním, tak to zle dopadne.

„Pozrite sa, čo napísal starosta obce Čirč v okrese Stará Ľubovňa jednej našej členke ohľadom roznosu našich novín. Najprv vyhrážka, že to skončí zle a potom tento Rocky Balboa vyhlásil, že zavolá políciu… Za roznos novín politickej strany! Tento pán kandiduje za Kiskových „žaluďov“ z 59. miesta. Predstavte si, že by sa takýto „génius“ stal poslancom. Opäť sa raz ukazuje, že liberáli nepoznajú význam slova demokracia. Asi tam pôjdem noviny odniesť starostovi osobne. Snáď ma za to nepostavia pred súd .“ napísal Milan Mazurek na sociálnej sieti.

Starosta obce Čirč Didik teda tvrdí, že ĽSNS nemôže v demokratickej krajine roznášať svoje noviny. Najprv sa vyhráža a potom chce volať políciu. Aj malé dieťa však vie, že dievča, ktoré chcelo tieto noviny rozniesť a ani samotná strana nerobia nič nelegálne. Zvláštny starosta nie?

Redakcia spravodajstva PRESS.TV