Presne pred týždňom v nedeľu zhruba po polnoci vyskočil z balkóna centra pre deti a rodiny vo Svidníku 12-ročný Dominik.

Keď,že naša televízia PRESS.TV už viac krát poukázala na nekalé praktiky vedenia centra ako napríklad to,že deti zo zariadenia záhadným spôsobom skončili v psychiatrickej liečebni v Hrani, a reálne boli dopovaní liekmi,mali sme obavy či náhodou lieky na ukľudnenie  neužíval aj Dominik. V tom to prípade môžeme potvrdiť,že 12-ročný chlapec lieky neužíval,potvrdila nám to chovankyňa,ktorá je s Dominikom v jednej skupine.

Podľa našich zistení televízie PRESS.TV,má chlapec ešte dvoch súrodencov 18 ročnú Jesiku a 17 ročného brata Erika,obaja už študujú na stredných školách v Prešove, odkiaľ aj reálne pochádzajú a sú v kontakte s biologickými rodičmi. Minulý týždeň v piatok si rodina zobrala Dominika na víkend domov kde sa chlapec cíti veľmi dobre,no keď ho v nedeľu večer zhruba okolo 18 hodine jeho sestra Jesika doniesla späť do centra pre deti a rodiny,Dominik bol velmi smutný a plakal,že vo Svidníku už nemá nikoho a chce byť doma v Prešove s rodinou. 

Chlapec bol natoľko rozžialený,že chcel skoncovať so životom a preto z balkóna druhého poschodia vyskočil. Vedenie zariadenia túto celú nešťastnú záležitosť sa snažia utajiť a vec označili ako nešťastnú náhodu pričom deklarujú,že chlapec z balkóna vypadol. Riaditeľ zariadenia Ľubomír Sľuk zakázal chovancom,ale aj zamestnancom vedenia o prípade informovať verejnosť. Informoval o tom zdroj blízky redakcii spravodajstva PRESS.TV

Prípadom sa už zaoberá Svidnícka polícia a celú vec rieši ako prečin ublíženia na zdraví.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV