V poslednom čase na sociálnych sieťach sa to hemži samou erotikou poviete si nič vážne, alebo čo je na tom !? A predsa na tom niečo bude Rómovia odjakživa rešpektovali pre niektorých do dnešného dňa ešte stále je TABU a to nevyzliekať sa pred  bratom,  matkou, otcom, švagrom, a podobne skrátka udržať si rešpekt pred rodinou v mnohých prípadoch aj pred cudzím.

Tento rešpekt už dávno vymizol ako sa vraví z rómskeho jedálnička. Začala sa nová éra moderného života brat sa ide opaľovať  spolu so sestrou, švagrinou, matkou, v plávkach nemá nikto z nich žiadne predsudky, a to niet divu ved aj tak majorita tvrdí, že rómovia páchajú incest a ich deti pochádzajú z incestu, čo samozrejme nie je pravda, ale nájdu sa v rómskej komunite aj také ojedinele prípady skôr je to individuálne ako aj u majority.

žena v tomto videu to evidentne prehnala, deti jej  sťahujú nazvime to ako ,že kraťasy bozkávajú jej zadok a omakávajú jej prirodzenie. Tá sa, ale nad všetkým smeje a berie to ako srandu dokonca jej nevadí pred nimi škaredo hrešiť.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV