Zistili sme kto vlastne bola usmrtená Andrea Balážová:

31- ročnú Andreu Balážovú týrali v Nemecku a neskôr aj v Rakúsku kde aj prišla o život. Dievča minulý týždeň spadla v Rakúsku medzi koľajnice, prichádzajúci vlak z inej stanice ju zachytil a matku troch deti na mieste usmrtil.  Zdevastované telo nebohej  identifikoval jej Indicky manžel za ktorého ju vydali práve jej tyrania pre peniaze. Dve sestry K.Buková a A.Buková, spolu s ich nemeckým komplicom mali teraz už nebohé dievča týrať takým spôsobom, že jej  trhali vlasy, ohrozovali ju so zbraňou a dokonca jej na tele pálili ohorky z cigariet.

Andrea bola najprv premiestnená z Nemecka do Rakúska za účelom prostitúcie proti jej vôli, obe sestry a ich nemecky priateľ si na nej zarobili poriadny balík peniazi, ak Andrea odmietla  šľapať  beštie jej zato nedali najesť.

Sestry tyranky Andreu poznali veľmi dobre keď, že obe pochádzajú z obci blízkosti Trebišova odkiaľ pochádzala aj Andrea, tiež  vedeli, že je bisexuálna a má doma tri maloleté deti ktoré sú v opatere jej sestry tá sama trie biedu.

Pred smrťou sa ešte Andrejke  podarilo zavolať domov do Trebišova rodine cez mesenger  sťažovala sa že ju tam bijú a týrajú.“Veľmi plakala nevedeli sme presne kde je hovor sa zrazu skončil.”  Povedala sestra nebohej Andrei pre PRESS.TV

Fotky ktoré zhotovila Andreina sestra cez screnchot

Včera totiž prebiehal v Trebišove súd ohľadne pridelenia Andreinich deti o zverení do opatery jej sestry, Okresný súd v Trebišove ale pojednávanie odročil. Ako keby toho nebolo málo TYRANKY sú ešte tak odvážne, že sa dokážu vysmievať úbohej rodine ktorá nemá peniaze na prevoz  Andreinho tela z Rakúska domov  do Trebišova a smútiacej rodine posielajú výhražné správy a veselé videa. Jedno z nich vám ponúkame

 

Redakcia spravodajstva PRESS.TV