Pred nedávnom sa  známa internetová hviezda Hela vydala za Aladára.  Mnohí užívatelia facebooku sa nad toto groteskou poriadne pobavili a bodaj by nie, keď svadbu na živo sledovalo zhruba 5800 divákov a svadobný hosť mohol byť hoci kto,koho táto udalosť zaujímala,samozrejme ale za finančný poplatok ktorý ste si museli zaplatiť už pri vstupe do svadobnej miestnosti. Celú túto maškarádu organizátori na internete označili a avizovali verejnosti, že ide o benefičný koncert pre Helu a Aladára.

Podľa slov samotnej Hely, ale organizátori celej frašky im nedali z údajných vyzbieraných 700 eur,ktoré si Hela vytancovala počas redového tanca ani cent a všetky peniaze si tak  mali nechať pre seba. To ale organizátori popreli a Helu a Aladára označili na facebooku v diskusii za klamárov, degešov a žobrákov.

Napokon celé obvinenia priviedol na pravú mieru Jozef Karička, ktorý si pozval do živého vysielania, miestneho  podnikateľa Emila Gujdu, prezývaného bos, ktorý sa rozhodol Hele pomôcť a to tak, že jej zlepšil životné podmienky v jej skromnom príbytku. Práve on aj ukončil celú kauzu. Internetovej hviezde daroval peniaze na dozariadenie izby a manželskému páru dal navyše aj 700 eur. “Keď sa to robilo pre tú danú, dobrú vec, ja si myslím, že tie peniažky mali ísť im,” povedal Emil Gujda.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV