V stredu  dopoludňajších hodinách sa  Vaneska .Č. zo Starej Ľubovne  vybrala  s celou triedou a s pani  učiteľkou do lesa na výlet. Už vtedy malo deväť ročné dievčatko zaujímavý problém,stratila sa totiž v lese,napokon ju našli a všetko bolo v poriadku. Po príchode domov Vaneska vyrozprávala rodičom nezvyčajný príbeh,ktorý sa jej prihodil v lese a všetci boli radi ,že všetko dobre dopadlo.

Podľa našich  doteraz zistených informácii redakcie spravodajstva PRESS.TV, sa Vaneska nikdy nevzďaľovala od svojho domova. “Bolo to velmi milé dievča stále sa usmievala skrátka také naše  zlatíčko. Nechápem najprv sa stratila v lese a potom sa utopila zrejme to bol jej osud “  Povedal príbuzný dievčaťa Pre PRESS.TV.

Vanesa napokon ešte v ten deň odišla s deťmi k vode,bohužiaľ to sa jej ale stalo osudným z doposiaľ neznámych príčin sa dievčatko utopilo. Na mieste boli privolaní všetke záchranné zložky,zhruba okolo 18 :00 hodine ju našli potápači no Vaneska už nejavila žiadne známky života. Lekári skonštatovali u deväť ročného dievčatka exitus. V sobotu 15.6.2019  Vanesku pochovali. Úprimnú sústrasť rodine vyjadruje aj redakcia spravodajstva PRESS.TV

Redakcia spravodajstva