VIDEO: Poplach v kráľovskej rodine: Vojvodkyni Kate ide o život!

VIDEO: Poplach v kráľovskej rodine: Vojvodkyni Kate ide o život!

Buckinghamský palác postavili do pozoru správy o pláne vraždy vojvodkyne Kate Middleton (37) a princa Georga (5).

Teroristi plánovali útok na Kate a Georga.

S nepríjemnou situáciou sa musí vyrovnať manželka princa Williama, ktorá sa napriek svojmu postaveniu v kráľovskej rodine snaží žiť a vychovávať svoje deti ako väčšina smrteľníkov. Medzi jej aktivity tak patria aj bežné hry v parku či nákup potravín v supermarketoch. Bohužiaľ, práve tieto jedinečné chvíle sa stali cieľom útoku teroristickej organizácie ISIS.

Uplynulý víkend sa objavili informácie v súvislosti s plánovaním vraždy manželky princa Williama a ich synčeka, princa Georga. Na svedomí by ho mala mať teroristická organizácia ISIS, ktorej členovia si vymieňali informácie prostredníctvom webovej stránky Telegraph.

Prostredníctvom šifrovaných správ sa teroristi dohadovali na tom, ako by mohli otráviť potraviny, ktoré Kate nakupuje. Jedna zo správ, ktoré sa podarilo odhaliť, znela doslova ako príkaz: „Vieme, čo nakupuje. Otrávte to!”Súčasťou boli aj priložené fotografie vojvodkyne, ako tlačí nákupný košík a taktiež zoznam obchodov, ktoré pravidelne navštevuje. Bohužiaľ sa v spomínaných správach často skloňovalo aj meno malého princa Georga, v súvislosti s jeho školskou dochádzkou.

Husnajn Rašid plánoval útok aj na malého princa Georga.

Husnajn Rašid plánoval útok aj na malého princa Georga.

Podľa tajnej služby nejde o poplach, ale o skutočnú hrozbu.Práve z toho dôvodu budú zavedené nové bezpečnostné opatrenia, ktoré by mali ochrániť Kate aj jej deti.

Stopa priviedla vyšetrovateľov až k Husnajnovi Rašidovi, ktorý bol uplynulý rok odsúdený na doživotie. Práve on mal byť tým, kto sa v správach zmienil aj o princovi Georgovi so slovami: „Neušetríme ani kráľovskú rodinu. Škola už čoskoro začne.“ Rašida zadržali vďaka tomu, že niekoľko svojich správ zabudol odoslať v utajenom režime.

 

 

Redakcia spravodajstva PRESS.TV Zdroj:https://www1.pluska.sk/?

 

 

Zanechať Odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Finančná podpora PRESS.TV

IBAN:SK4502000000003851485856

BIC:SUBASKBX VÚB,a.s.,Mlynské nivy 1,

82990, Bratislava 25

 

<!– Bidvertiser2012689 –>