David Mezei: Rómsky aktivista ktorý pomohol  mnohým ľudom či už na Slovensku, alebo v Českej republike.

A práve toho to človeka mediálne zlynčovali české média, ktorí ho obvinili z podvodu ako aj z krádeže po zosnulom mladom mužovi ktorého mala o život pripraviť  práve Teplická polícia.

Na Davidovi. M nenechali nitku suchu, obvinili ho z krádeže peniazi zo zbierky pre zosnulého ako aj z priživí po mŕtvom mladíkovi z Teplic ktorému mal policajt kľačať na krku viac ako 6 minúť.  Dokonca portál https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/narkoman-smrt-teplice-sbirka-pohreb-podvod.A210718_204549_domaci_lisv? pod titulkom v článku samotného Stanislava Tomáša celú dobu v článku ho cituje ako narkomana.

David.M. tieto dezinformácie odmieta a tvrdí, že peniaze ktoré boli poslane na jeho súkromný účet previedol na  účet R.výboru.David.M obvinil aj samotných redaktorov z portálov http://www.idnes.cz Patrika Bangu a Richarda Samka z portáluhttp://www,romea.cz z vykonštruovanej ako aj nepravdivej a dezinformačno-poplašnej správy voči jeho osobe, ako uviedol pre Prima News na oboch redaktorov podáva v najbližších dňoch trestne oznámenie, ten dokonca obe portály obviňuje s toho,že v článkoch o zosnulom mužovi ktorého údajne ma na svedomie práve Teplická polícia píšu ako o narkomanovi a nie ako a samotnej osobe.

https://www.facebook.com/100070830110187/videos/935208077039043

Redakcia spravodajstva PRESS.TV