Bílina-Teplice

Na známeho rómskeho speváka Bertíka Girgu a jeho rodinu vytiahol starší pán nabitú zbraň. Incident sa mal odohrať včera 30.10.2020 na parkovisku pred obchodným domom PM. Muž českej národnosti si zmyslel, že spevákova  manželka mu chce poškodiť  bočne zrkadlo na osobnom motorovom vozidle s nákupným vozíkom  a preto na nich vytiahol nabitú zbraň so slovami”  Já už toho mam dosť . Já vás tu postrieľam mne už viac krát zničili bočné zrkadla !”  ktorú následne vložil späť do predného úložného priestoru vozidla.

Svedkom celého incidentu bol aj spevákov 6-ročný syn, ktorý na mieste podľahol panike. Ako sa vyjadril Bertík pre redakciu spravodajstva PRESS.TV  polícia bola na mieste do niekoľko minút, ale celý nebezpečný incident ostal bez povšimnutia. Vodičovi vrátili zbraň bez toho, aby si od neho vyžiadali zbrojný preukaz, alebo iné osvedčujúce materiáli na držanie legálnej zbrane. Či išlo o plynovú zbraň doposiaľ nebolo zistene. Spevák ďalej tvrdí, že polícia v tejto veci zatiaľ neprijala trestne oznámenie, napriek tomu, že ich o to požiadal.

O vyjadrenie sme požiadali aj hovorcu  OR-PZ v Tepliciach do uzávierky článku sa nám ich stanovisko nepodarilo obdržať. Prípad budeme aktualizovať.   Odporúčame pozrieť si autentické video dokonca.  

Vypočujte si Bertíka.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV