Milan Uhrík –Milan Uhrík – poslanec NR SR na svojej facebookovej stránke zavesil video v ktorom poukazuje ako urobili poriadky s asociálmi v Hurbanove, práve tam kde jeden bývalý mestský policajt zastrelil troch Rómov.  Naša redakcia vám prináša  celý status ktorý Milan Uhrík napísal.

SPRAVILI SME PORIADOK S ASOCIÁLMI, ČO TERORIZOVALI ĽUDÍ  

35 členná tlupa asociálov terorizovala slušných obyvateľov v Hurbanove. Usídlili sa na cudzom pozemku, pili, fetovali, kradli a napádali slušné rodiny v okolí. Svojimi výkalmi “zdobili” celú ulicu, všade bola špina a potkany.

Na zvracanie. Nikto z vás by tam nechcel bývať. Slušní ľudia si s touto bandou 15 rokov nedokázali pomôcť. Volali políciu, podávali trestné oznámenia, žaloby, petície. Všetko márne, všetci boli ihneď “rasisti”.

Preto sa prípadu chopili naši členovia. Chlapi pozemok ohradili a drzým asociálom jasne vysvetlili, že na pozemku, ktorý im nepatrí nemajú čo hľadať. Asociáli to pochopili a zmizli. Život na ulici sa zlepšil na nepoznanie 🙂 Držte nám palce a raz obnovíme právo a poriadok na úrovni celého štátu

Odoberajte náš kanál aby sme vám mohli ukázať toho viac !  Ďakujeme  Redakcia spravodajstva PRESS.TV 

https://www.youtube.com/channel/UCJ4ZkINedZgQfCrFLgJkBSQ?view_as=subscriber

Zdroj:https://www.facebook.com/ing.milan.uhrik/photos/a.193582427661544/660648874288228/?type=3&theater

Redakcia spravodajstva