Video: Matka piatich deti má nastúpiť do výkonu trestu,čo bude s jej deťmi ?

Pred rokom vám naša televízia PRESS.TV priblížila neľahkú životnú situáciu, matky piatich deti,ktorá mala nastúpiť do výkonu trestu za záškoláctvo najstaršieho syna.

Pani Janka,ale otehotnela s vlastným manželom,ktorý sa vrátil domov z basy a tak zo zákona ju nezavreli.Orgány činne v trestnom konaní si museli počkať dva roky od narodenia najmladšieho dieťatka ktoré sa im narodilo až neskôr začali celú situáciu opätovne riešiť. Manžel pani Janky ju medzitým opustil pre inú ženu s ktorou utiekol do Českej Republiky,matka piatich deti tak na všetko ostala sama.

Nemilá správa prekvapila v tých to dňoch práve pani Janku,ktorá obdržala od okresného súdu v Bardejove,príkaz nastúpiť do výkonu trestu.

“Ja sa tam zbláznim mám deti neviem čo budem robiť pomôžte mi prosím!”  Povedala zdrvujúca žena pre redakciu spravodajstva PRESS.TV.

Podľa našich zistení redakcie spravodajstva PRESS.TV,si zúfala matka piatich deti odpyká dva a polročný trest,vo výkone trestu s minimálnym stupňom stráženia. O prípade vás budeme aj naďalej informovať.

Pozrite si archívne reportáže s pani Jankou.

Video natáčal kameraman televízie PRESS.TV Ján Billy

Reportáž nahrával redaktor spravodajstva PRESS.TV Erik Hilár Lakatošovie.

Našla sa darkyňa,ktorá pomohla pani Janke Katarína Demetrová z Medzilaboriec

Redakcia spravodajstva https://www.presstv.sk

 

 

 

Advertisements