Zatiaľ čo ” rómsky aktivisti ” dennodenne vysielajú na facebooku svoje nezmyselné live vysielania o tom ako pomáhajú iným rómom ,kto koho okradol o zbierky pre chudobné rodiny a podobné neopodstatnené kauzy,tak Kotlebovci si založili alternatívne média v ktorom ich jednoznačné podporujú prívrženci Kotlebovej strany ĽSNS.

Ved niet divú ĽSNS a ich priaznivci držia spolu ako reťaz a dokonca voliči k ním pribúdajú ako huby po daždi. Nedávno na svojich stránkach zverejnili  tento obsah a ich ľudia im začali hromadne finančne  prispievať na chod redakcie.

“Nemáme za sebou žiadneho sponzora a s rastúcim záujmom ľudí o našu prácu a projekty narastá aj časová náročnosť plnenia týchto úloh. Preto každá podpora od fanúšikov pomôže zlepšovať našu prácu, zvyšovať náš potenciál a dosah medzi široké masy ľudí, ktorým takto môžeme otvárať oči.

 Kulturblog pre vás chystá obrovské projekty a vďaka vašej úžasnej podpore sa nám ich darí realizovať skôr, než sme vôbec predpokladali.

Už od septembra chceme spustiť pravidelné relácie a máme dohodnutých špičkových hostí. Na Slovensko-Českej alternatívnej mediálnej scéne sa tak objaví skutočne silný konzervatívny zdroj.

Naše štúdio je už skoro hotové, no ostáva nám doladiť pár technických detailov, ktoré sú finančne náročné, a preto vás chceme opätovne poprosiť o podporu nášho projektu. Či už skrze e-shopu alebo dobrovoľných príspevkov.

Nerobíme to pre peniaze, pretože to nekonečné množstvo času, energie a peňazí, ktoré sme do projektu už dali sa ani zďaleka tak skoro nevrátia, no naše zdroje sú už výrazne obmedzené a silný konzervatívny portál bohužiaľ niečo stojí.

Čím väčšia podpora, tým skôr budeme vedieť začať s vysielaním a urobíme všetko preto, aby začiatok septembra bol skutočne časom nástupu Kulturblog relácií. Informoval o tom Milan Mazurek na svojej facebookovej stránke 

 Zdroj:https://www.facebook.com/Milan-Mazurek-

Po tejto výzve sa Kotlebovcom začali hrnúť peniaze na účet a redakcia je už čoskoro hotová. Takým to spôsobom môžu dostať na svoju stranu o niekoľko tisíc voličov a sledovateľov viac ako doteraz.

“Rómovia nie sú schopní odoberať jediný YouTube kanál a nie to ešte aby ho finančne podporili, zhruba druhý rok máme na našich stránkach PRESS.TV vytvorený účet na podporu chodu redakcie a do dnešného dňa nám poslal iba jediný pán z Kladna ,ktorý na tom finančné nie je veľmi dobre vo výške 88 eur začo mu veľmi Ďakujeme ! Ak to takto pôjde ďalej našu redakciu zrušíme.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV je najsilnejšia redakcia a internetová televízia na Slovensku, nikdy sme nedostali dotácie z eurofondov,všetko si hradíme zo svojho, ale do nekonečná to neide. Ak by boli aj Rómovia takí jednotní ako sú Kotlebovci určite by sa niektoré problémy a iné záležitosti vyriešili skôr,ale to oni jednotní nie sú a to mi je naozaj ľúto”

Povedal šéfredaktor spravodajstva: PRESS.TV Erik Hilár Lakatošovie.

Redakcia spravodajstva https://www.presstv.sk