Roba Kaleju a jeho brata Ruda vo Svidníku poznajú skoro všetci obyvatelia, obaja vyrastali v tamojšom detskom domove. Keď bratia dovŕšili 18-rokov detsky domov opustili a stali sa z nich bezdomovci, nikomu však nikdy neublížili. Podľa lekárskych sprav práve Robo trpí depresiami a má dlhodobo psychické problémy s ktorými sa aj liečil v rôznych psychiatrických liečebni.

Robovi a jeho bratovi ľudia nosili jedlo dávali im peniaze, aby ako tak prežili v tomto zimnom období. Obaja pochádzajú z Ostrovan v blízkosti Sabinova kde majú svoju tetu, oboch rodičov stratili už v detstve a práve preto aj skončili v detskom domove. Pred nedávnom sa obaja teda vybrali za spomínanou tetou a ako je vidieť na videu, Robo skončil v zlých rukách.

Vo videu ho neznámy muž nebezpečne ohrozuje sekerou miestami mu pred tvárou ukazuje erotické kreácie a bije ho po hlave. Robo to od začiatku vníma ako srandu no neskôr zistí, že mu môže útočník ublížiť a preto ho prosí aby s tým prestal, nebezpečný muž ale neprestáva a napokon ho udrie po hlave a do tváre.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV o prípade informovala Políciu a video materiál im odovzdala. Informácie budeme aktualizovať.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV