Vražda, ktorá otriasla aj skúsenými profesionálmi. Počas párty, na ktorú sa mladá študentka Viktória († 20) vybrala so svojimi priateľmi, stretla nádejná umelkyňa Alexandra. S ním a jeho priateľkou si rozumela už od prvého okamihu. Práve to sa jej však stalo osudným.

Beštia v ľudskom tele s menom Alexander

Po dlhej debate a tanečných kolách s milým párom sa Viktoria rozhodla opustiť skupinu svojich priateľov a zájsť do bytu dvojice, ktorú spoznala pred pár hodinami.

Priateľská povaha, ktorú jej zo začiatku ochotne ukazovali, však zmizla hneď, ako prešla prah dverí. Len čo sa dostala do osudného bytu, zmocnil sa jej Alexander, ktorý ju dvakrát za sebou znásilnil.

Jej pozostatky našli aj v botanickej záhrade.
Jej pozostatky našli aj v botanickej záhrade.
youtube.com

Nechutnému scenáru sa prizerala jeho priateľka Ekaterina, ktorá celý čas sedela na kresle. Po tom, ako si na mladej študentke muž uspokojil svoje chute, dvojica zobrala igelit a Viktoriu zadusila.

Keď dievča prestalo kopať a nevykazovalo žiadne známky života, zobrali nôž a rozsekali ju na kusy.  Tie následne vložili do tašiek a porozhadzovali po okolí mesta.

Ruská polícia na prípade pracovala od momentu, keď rodičia ohlásili, že ich dcéra je nezvestná. Alexandrom vraj vražda, ktorú vykonal, hlboko otriasla. Jeho falošné zdesenie prekazili však ďalšie ženy, ktoré tvrdia, že muž odjakživa vykazoval známky agresie. Súd mu tak vymeral 24 rokov za mrežami, zatiaľ čo jeho partnerka čaká na rozsudok.

Zdroj:https://www1.pluska.sk