Veľké náreky a žiaľ,včera sprevádzali mladého chlapca,Richarda (†25) z Brna,ktorý zomrel záhadnou smrťou a to priamo v brnenskej väzobnej väznici Brno-Bohunice. Podľa správy vedenie väzobnej väznice sa mal chlapec sám obesiť na posteľnom prestieradle.

To ale brat nebohého Richarda odmieta a tvrdí,že existujú kamerové záznamy,ktoré jasne dokazujú o tom ako ho brutálne policajti pred umiestnením do väzby spacifikovali.Policajti teraz už jeho nebohého brata mali zhodiť na zem o dosku,ktorá bola voľne pohodená na schodišti a na nej mali byť pribité klince.

“Existujú aj kamerové záznamy z blízkeho podniku akou brutalitou si počínali policajti voči môjmu bratovi.” Povedal brat nebohého Richarda, Marek pre redakciu spravodajstva PRESS.TV.

Richarda mali po zadržaní Brnenskí policajti odviesť pred sudcu okresného súdu v Brne,ktorý rozhodol o väzobnom stiahni pre výtržníctvo. Podľa predbežného zistenia sa tam,ale mladý muž mal udusiť posteľnou bielizňou,pričom mu bola na mieste ihneď poskytnutá prvá pomoc a následne bol prevezený do Brnenskej nemocnice. Po dvoch dňoch tam 25-ročný Richard zomrel na následky opuchu mozgu.

Nikoho nás do nemocnice za ním nepustili ani jeho manželku s deťmi ma osem ročnú dcérku a malého synčeka a ďalšie je na ceste neverím,že sa môj brat obesil a nenechal ani dopis na rozlúčku,pritvrdzuje vo svojom rozhovore Marek brat nebohého Richarda.

Redakcia spravodajstva https://www.presstv.sk