Deti vyviazli bez zranení, v aute sa zranila jedna osoba.

V Oravskej Polhore sa zrazil autobus s autom.

Hasiči z Námestova momentálne zasahujú pri dopravnej nehode autobusu a osobného vozidla, ktorá sa stala na v katastri obce Oravská Polhora, okres Námestovo.

 

Pri nehode sa čelne zrazil autobusu a osobné vozidlo. “V tom čase sa v autobuse nachádzalo 51 cestujúcich, z toho 47 detí,” informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

Ako dodala, v osobnom automobile utrpela jedna osoba zranenia rôzneho rozsahu. Z cestujúcich v autobuse nebol nikto zranený.

Hasiči poskytli zranenej osobe predlekársku prvú pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru. Na miesto udalosti smeruje aj evakuačný autobus HaZZ.

Prezídium Hasičského a záchranného zboru

Pred 23 minútami

Dopravná nehoda autobusu a osobného vozidla 🚨🚒

Hasiči z Námestova momentálne zasahujú pri dopravnej nehode autobusu a osobného vozidla, ktorá sa stala na v katastri obce Oravská Polhora, okres Námestovo. Pri nehode došlo k čelnej zrážke autobusu a osobného vozidla, pričom v tom čase sa v autobuse nachádzalo 51 cestujúcich (z toho 47 detí). V osobnom automobile utrpela jedna osoba zranenia rôzneho rozsahu. Z cestujúcich v autobuse nebol nikto zranený. Hasiči poskytli zranenej osobe predlekársku prvú pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru. Na miesto udalosti smeruje aj evakuačný autobus HaZZ.

Foto: HaZZ