Bitka v centre Bratislavy. Študenta Adama (19), ktorý organizoval podujatie v jednom z klubov na Námestí SNP, údajne napadol muž a surovo ho zbil. Všetko sa malo odohrať v noci zo soboty na nedeľu.

O prípade píše Lenka Cervenová na sociálnej sieti. Jej status zdieľajú desiatky ľudí. Zaujímave je však fakt,že o prípad sa Kotlebovci nezaujímajú,keď že bitka vznikla medzi majoritou. Ak by nedajbože do prípadu bol zapletený Róm tak,by okamžite situáciu začali riešiť a jednoznačne by ukázali fašistickú nadvládu na Rómov.

Adamova matka píše,že v podniku bola tam prítomná aj Adamova priateľka, ktorá sa v istom momente dostala do slovnej prestrelky s istým Richardom, ktorý mal byť agresívny aj na dalších prítomných kamarátov a jedného hneď aj “obdaroval “ hlavičkou do tváre, keď mu hovoril, aby im dal pokoj, napísala pani Cervenová.

Adam s priateľkou následne vyšli na ulicu, kde už mal Richard čakať a napadnúť ho. “Zhodil ho surovo na zem a zbil ho tak, že dnes má zlomený nos, pomliaždenú lícnu kosť a zlomený zub,” napísala rozhorčená matka na sociálnej sieti.

ÚTOK NA ADAMA !!!

19 ročný napadnutý Adam

Môj syn Adam má 19 rokov a mnohí ho poznáte aj osobne . Už niekoľko rokov sa aktívne venuje svojej vášni, ktorou je elektronická hudba , popri škole pracuje ako DJ ( dj.represent ) organizuje eventy. Je vynikajúcim študentom, snaží sa už v tomto veku tvoriť a vytvárať hodnoty. Ako 17-ročný vycestoval do Mexika, kde bol rok študentom na strednej škole, aby si zdokonalil španielsky jazyk . Taktiež sa aktívne zúčastňoval kongresov Európskeho parlamentu pre mladých, kde reprezentoval svoju školu a vzdeláva sa naďalej v oblasti diplomacie a jeho ďalšie štúdium smeruje na manažment.

Chcem, aby všetci ľudia ktorí budú čítať tento článok pochopili, že môj Adam nieje nejaký vyfetovany DJ ktorý sa zábava po nociach v kluboch . Všetko čo robí , robí profesionálne a s disciplínou .
Včera v noci z 28-meho na 29.12.2019 jeden takýto event organizoval v jednom známom bratislavskom klube, na námestí SNP . Bola tam prítomná aj jeho priateľka, ktorá sa v istom momente dostala do slovnej prestrelky s istým Richardom V., ktorý bol agresívny aj na dalších prítomných kamarátov a jedného hneď aj “obdaroval “ hlavičkou do tvare keď mu hovoril aby im dal pokoj . IQ tohto Richarda V. Je asi všetkým hned jasné. Adam sa prišiel opýtať čo sa deje . Richard V. Adamovu priateľku fyzicky napadol – agresívne do nej strkol , na čo môj syn zareagoval automaticky tak, že ho oprel o stenu a povedal mu, že nech ju nechá na pokoji.

Vzal ju do backstage-u , vzal si veci s tým, že bude lepšie odísť keďže je tam takéto indivíduum čo má očividne problém sám so sebou . Vyšli na ulicu a tam sa stalo to čomu sa hovorí úmyselný trestný čin . Richard V. si počkal a napadol môjho syna , zhodil ho surovo na zem a zbil ho tak že dnes má zlomený nos , pomliaždenú lícnu kosť a zlomený zub . Biletári čiže “ochranka “ tohto podniku neurobila vôbec nič !! Bezpečnostnej službe ktorá tam bola by mala byt okamžite odobratá licencia nakoľko je na to kopec svedkov, že biletar tam len stal a krčil plecami, že čo on má s tým robiť !!! Dotyčný pán si asi neuvedomuje čo to znamená zabezpečovať BEZPEČNOSŤ na mieste kde je potrebná !!! A ja si kladiem otázku .

Kam toto celé speje ? To musí dôjsť k smrteľným zraneniam aby sa v tomto state niečo zmenilo ? ( vid príklad zabitia aziata tým magorom čo ho dobil za to, že sa zastal ženy !!!) Mám sa teraz po zvyšok života báť či zase niekto nenapadne môjho syna keď bude niečo organizovať ? Vy všetci čo máte deti v Adamovom veku , budete púšťať dcéry a synov von keď sa človek už aj v našom meste a v našej krajine musí báť o vlastnú bezpečnosť ? Spomeňme si na nedávne udalosti zabitia dvoch žien !!! Kriste Pane , veď sme v Bratislave , v meste ktorým som sa hrdila práve kvôli bezpečnosti všetkým mojim známym zo zahraničia . Je tomu koniec ? Je normálne, že nejaký “muž” akýmkoľvek spôsobom vztiahne ruku na Ženu ? Aký trest by ste dali mužovi čo takéto niečo urobí ?
Takéto niečo sa Adamovi ani v Mexiku za cely rok nestalo a všetci dobre vieme aká bezpečnosť v Mexiku je.

Momentálne to samozrejme riešime trestným oznámením na polícii , ORPZ RUŽINOV , pretože toto je trestný čin . Použijeme všetky právne prostriedky na to , aby sa tento trestný čin vyšetril v čo najrýchlejšom čase, a aby bol tento človek dostatočne potrestaný a hádam aj poučený . Dúfam v súčinnosť mestskej polície BA1 a nočného klubu ktorí by mali poskytnúť kamerové záznamy na potvrdenie napadnutia, ktorý som opísala a ktorý má slúžiť ako dôkaz nakoľko si ho polícia vyžiada pre účely vyšetrovania. Nesmieme tolerovať akékoľvek násilie ktoré prameni z nezvadnuteho ega jednotlivca . Som veľmi zvedavá na rýchlosť konania v tejto veci a budem vás informovať.

Prajem Vám a aj sebe aby sme nikto nič takéto z nikdy nezažili, aby sa rodičia s deťmi viac rozprávali a dávali im veľa lásky a porozumenia a boli zároveň dostatočne prísny na všetky prešľapy ktoré urobia .

Vyzývam všetkých ľudí , ktorí sú istým spôsobom zodpovední za tento možno pre niekoho bezvýznamný incident, aby niečo urobili a prebrali svoju časť zodpovednosti . A postavili sa k tomu ako muži a žena za ženy !!! Ide tu o našu bezpečnosť. A Hlavne bezpečnosť našich deti !!!
Majiteľ podniku ( z dôvodu vyšetrovania zatiaľ nekonkretizujem , ale určite o tom vie )
Majiteľ SBS služby ( z rovnakého dôvodu zatiaľ neoznačujem )
Rodičia Richarda V. a rodičia jeho kamarátov ktorí sa len prizerali ( mimochodom aj vy ste vinní !!!)
Primátor mesta Matus Vallo
Starostka mestskej časti BA Staré mesto Zuzana Aufrichtová

zdroj: Lenka Cervenova

Nejde o prvý násilný incident v tejto časti centra Bratislavy. Začiatkom decembra pri pošte na Námestí SNP mali dvaja Srbi nadránom napadnúť a usmrtiť 22-ročného Srba. Obvinení boli zo zločinu zabitia spáchaného formou spolupáchateľstva. V prípade právoplatného odsúdenia hrozí obvineným trest odňatia slobody vo výške siedmich až desiatich rokov.

V roku 2018 na neďalekej Obchodnej ulici napadol Juraj Hossu Filipínca Henryho Acordu. Ten na následky svojich poranení neskôr v nemocnici zomrel. Za zabitie Acordu si Hossu odpykáva deväťročný nepodmienečný trest odňatia slobody.

Začiatok správy prevzaté odhttps://www.tvnoviny.sk