Trojica obvinených mala predávať 30-ročnú ženu na sex a peniaze jej potom zobrať. Všetko sa malo diať v Novej Dubnici, a to pod hrozbou násilia a bitky. Sudca okresného súdu v Trenčíne však trojicu obvinených pustil na slobodu. Vo štvrtok tak o ich väzobnom stíhaní rozhodoval krajský súd.

Na súd prišli ako slobodní a vyšetrovaní na slobode, no po jeho skončení putoval jeden z nich rovno do Ilavy. V dome mali nasilu držať mladú ženu a nútiť ju k rôznym sexuálnym praktikám. Keď sa jej podarilo ujsť, všetko povedala policajtom.

Poškodená žena mala minulý mesiac uspokojiť približne 30 zákazníkov. V byte ju vraj držali násilím. Obhajoba tvrdí, že žena mala kľúče od domu aj od bytu.

Podľa našich zistení si mala poškodená žena v minulosti takto zarábať na živobytie.

Mladšia žena so svojím partnerom budú stíhaní na slobode. Vo väzbe nakoniec bude čakať na súd len najstarší muž z trojice obžalovaných.

Obvinení na súde nevypovedali a neskôr ani nereagovali na obvinenia. Všetkým trom hrozí za obchodovanie s ľuďmi až desaťročné vezenie.

Video nájdete TU-https://www.tvnoviny.sk/domace/1990043_trojica-mala-predavat-mladu-zenu-na-sex-vzali-jej-peniaze-a-zamkli-v-dome?fbclid=IwAR1PGGK5p92O3a-ct0gipIKDmWeKzz2UeOEWM79AzgmnjHwMIW6u7–WNL8

Zdroj:https://www.tvnoviny.sk/