Tragická nehoda  sa stala v piatok 9.11.2018 večer v spojenom kráľovstve v meste Sheffield.

Rodina sa vracala domov z tamojších úradov,kde si boli vybavovať cestovné pasy, spolu aj s dieťaťom ktoré sedelo v aute na zadnom sedadle. Podľa slov rodinného príslušníka mali počas cesty domov celú dobu pokojnú  jazdu. Do cieľa im tak ostávalo zhruba 60 až 70 metrov, tie však už neprekonali a cesta domov sa behom niekoľko sekúnd zmenila na tragicky koniec .

Podľa doterajších dostupných informácií, dopravnú nehodu údajne mali spôsobiť tamojší Britský policajti pri naháňačke drogového dílera, ktorí sa čelné zrazili s ich autom. Posádku auta tvorila štvorčlenná Rómska rodina, pochádzajúca zo Slovenska s toho traja ľudia dospelí a jedno dieťa.

Obaja starý rodičia boli na mieste mŕtvi, ich dcéra a vnučka boli okamžite prevezení do miestnej nemocnice vo veľmi vážnom a kritickom stave. Rodina ďalej na facebooku zverejnila  video,v ktorom oznamuje,že     Potrebujú finančnú hotovosť vo výške 2800 libier, na prevoz telesných pozostatkov do rodnej viesky. Bližšie informácie budeme aktualizovať.

Video nájdete TU ! https://www.facebook.com/ondrej.duna/videos/2456312921062148/

Číslo účtu je :  poskod 415Main road s94qj vopred dakujermSORTCODE JE 77-74-15 ACCOUNT 24913760 banka TSB ANDREJ DUNA… ĎAKUJEM PEKNÉ !

Redakcia spravodajstvá PRESS.TV