Seňa -Košice okolie

Redakcia spravodajstva PRESS.TV nezodpovedá za obsah ani za gramatické a interpunkčné znaky v článku.

Je toto možné ? V našej obci Seňa je starostka pani ing. Marcela Gallová,ktorá tu úraduje už druhý rok. Za jej starostovania sme nato doplatili najmä my Rómovia a pritom sme ju väčšina z nás volili,mysleli sme ,že bude dobre je mladá, ambiciózna a pre obyvateľov aj niečo urobí aj urobila to ,že nás Rómov po celý čas diskriminuje dokonca sa neštíti urobiť to čo urobila už aj minulý rok.

Zásadne vyčlenila termíny kedy k nám má prísť Mikuláš,aby bolo jasne k nám Rómom do obce príde Mikuláš už zajtra 7,.12.2019 a k nerómom 8.12.2019. Toto visy na našej oficiálnej obecnej stránke https://www.obecsena.sk/ Keď sme sa jej nato pýtali prečo nás diskriminuje !? Odpovedala,že ona nieje rasistka a nikoho nediskriminuje,ale kvôli kapacite v kultúrnom dome,kde Mikuláš má dojsť musí urobiť tak aby boli všetci spokojní.”No pokiaľ máme byť my Rómovia zato,že nas segregujú spokojní aj pri kultúrnych podujatiach tak ďakujem velmi pekne.”

Už ste to niekedy videli ? Zrejme nie ani len tak skoro neuvidíte iba v našej obci. ” Píše ďalej rozhorčený obyvateľ Sene.

Naša redakcia spravodajstva PRESS.TV počas dnešného dňa kontaktovala pani starostku,aby sa k danej veci vyjadrila, no spojiť sa nám s ňou nepodarilo. To či ide o trestný čin naďalej preverujeme.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV