Článok vydávame v pôvodnom znení od autora textu:http://Pėťķø Cukriček ŠtvinQa   Za obsah článku a korektúru redakcia nezodpovedá.

Ľudia skupina Gipsy  Kariško, bola pozvaná hrať ples v obci Raslavice všetko bolo dohodnuté, že prídu ešte prišli si po zálohu zobrali od organizátorov 300 eur Bolo dohodnuté,že keď prídu tak zvyšok po plese sa im doplatí.

Začal sa ples ľudia z každej obce boli privítaní stoly boli nádherne iba, že kapela nedorazila najprv volali organizátorke že sú v Spišskej Belej po páru hodinách volali že sú v Krompachoch po 15 minútach volali sú v Prešove potom, že ich chytila polícia preveril som si to, oznámili nám že nikoho takého nemali na oznamovacej linke.

Hostia boli nervózni bol to šok pre každého, že si zaplatili ples a kapela tam nebola upokojilo sa tak, že vďaka kapele z obce Raslavice Gipsy Akord,ktorí mali ochotu prísť zahrať celý ples zobrali si svoju čiastku neuvediem ju do komentáru ani ju nepoviem…Ešte je známe že z kapely Gipsy Kariško spevák Peter okradol svoju bývalú kapelu Gipsy Štrba…

Tak vás prosím ľudia že dávajte si veľký Pozor! Keď ich budete volať na nejaké oslávi svadby a tak ďalej…Já som osobne prekvapený, že čo zač sú tí ľudia, že nemajú svedomie a že vezmú si čiastku 300€ a pritom si pýtali 1100eur, keby sa aspoň ospravedlnili tak už je niečo iné, ale klamú ako sa dá.!

Poznámka redakcie: Podľa našich informácií mala táto kapela už v minulosti problém s krádežou. Na jednom nemenovanom hotely mali spôsobiť krádež vo výške 500 eur, odkiaľ si odniesli erárne veci ako sú:ručníky,župany a posteľnú bielizeň. 

 

Redakcia spravodajstva PRESS.TV 

Zdroj:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=361517124696879&set=a.117885842393343&type=3&theater