Do redakcie nám poslala naša fanúšička TIP, ktorý zdieľala na facebooku ” Zdravím posielam vám tip na článok,dovtedy som to neriešila, až pokiaľ sa tam neozvala istá pani. Já osobne som pracovala v tejto agentúre, Aténa a správali sa k nám ako k zvieratám X-krát nás dokonca ani nevyplatili. Včera som si všimla podobný status na tú samu agentúru a nedalo mi nereagovať  dúfam,že vás to bude zaujímať s pozdravom Vierka :H.

Dobrý deň, neodporúčame prácu cez agentúru Aténa…

Sťažovali sme sa na ubytovanie prvý krát nás presťahovali na inú izbu v tej istej ubytovni a druhy krát nás vyhodili večer o cca 17:30 na ulicu v Mníchove! Nevyplatili nám ani cent z toho čo sme mali odpracované.

Pred tým ako sme išli do Nemecka nám vraveli, že ubytovanie je na novo prerobené nemusíte si nosiť žiadne hrnce nič prišli sme tam čakali sme hodinu pred ubytovňou dokým nás ubytovali a ubytovanie bolo v katastrofálnom stave!

Samé sľuby a reči do prázdna a nič viac! Ak nechcete byť oklamaní neodporúčam ísť cez nich! Za dva týždne z tade odišli asi 10 ľudia čo 2 prišli a hneď odišli… 2 vyhodili a po týždni ďalších 4… Prikladám pár fotiek a spravte si mienku sami či je to vôbec normálne…?

Upozorňujeme,že redakcia nezodpovedá za obsah článku.

Zdroj:https://www.facebook.com/groups/Zahranicie/permalink/2253662564894866/

Redakcia spravodajstva