Tip od vás:Pozrite sa čo urobili títo Slováci Rómskej žene a jej deťom

Spišská Nová Ves

Upozorňujeme,že redakcia spravodajstva PRESS.TV nezodpovedá za obsah v článku ani za gramatické a interpunkčné znaky. Overujeme iba trestne oznámenia v daných veciach bez toho by sme články nezverejňovali.

Stala som pri kauflande s dvoma deťmi najmenší Šimon ma 2 rôčky a Alex 5 rokov. Šimon sedel v nákupnom košíku a ja som balila nákup do tašiek, Šimon mal cukrík v pusinke a vypľul ich na zem vtom prešla žena s manželom a s dvom dcérami…. Ta žena skríkla mi na Šimona povedala mu ty čo pľuješ mam ja tebe napľuť do tváre !?

Já som bola ticho a v zapätí sa ozval jej manžel a povedal to korý napľul ozvala som sa ja a povedala som mu, že nikto ho neopľul a ten dotyčný pán mi povedal máš teraz na čistiareň ? odpovedala som mu, že to nemysli vážne že môj dvoj ročný syn vypľul cukríky na zem a že on není opľutý

Jeho reakcia hej naozaj priblížil sa k môjmu synovi a surovo mu napľul do očí synček začal plakať druhý syn Alex sa zľakol prišiel ku mne a ja v tom momente som nemohla nič, lebo som dostala šok začala som sa celá triasť plakala som rovnako s deťmi.

Netvor ktorý pľuvol detičkám do tváre

Bola som tam sama volala som policajtov. Policajtom som vysvetlila celý incident a povedali mi, že mam ísť na obvodné oddelenie a podať na nich trestné oznámenie ja som deti zniesla ku nám domov strážila ich suseda a šla som podať trestné oznámenie v danej veci na najbližšie policajné oddelenie.

Jeho manželka s deťmi.

Redakcia spravodajstva PRESS.TV

Advertisements