Redakcia spravodajstva PRESS.TV nezodpovedá za obsah ani za gramatické a interpunkčné znaky v článku. Článok zverejňujeme v plnom znení  od autora článku. 

Odchod z tohoto sveta by mal biť dôstojný a bezbolestný.Našemu príbuznému sa takýchto princípov nedostalo!.

Bol hospitalizovaný v nemocnici na internom oddelení v Skalici a rodina vedela že sú to posledné dni na tomto svete. Všetci sme si priali aby tieto posledné dni a odchod do večného života boli čo možné bez trpenia.

Manželka zosnulého sa pýtala pani.doktorky či je možné uviesť manžela do umelého spánku aby netrpel. Lekárka túto môžnosť absolutne vylúčila čo manželka zosnulého akceptovala.

Rodina zosnulého vybavovala hospic ale nemali volné lôžko.V nemocnici ho navštevovali každý deň v rovnaký čas. V posledný deň prišli neskôr a teraz Vám napíšem niečo čomu možno neuveríte. 

Tak ako každý deň prechádzali okolo sesterskej izby kde boli dvere otvorené a personál nemocničného oddelenia ich videl prichádzať . Vstúpili do izby a to čo uvideli bolo neuveriteľné.Ich príbuzný bol pripútany na lôžku uviazaný jednnou rukou o radiator! a druhú ruku mal pripútanú o posteľ.

Bol mrtvý.Personál vedel že ležať nemôže a preto mu vybavili pri posteli kreslo.! Sestrička sucho skonštatovala áno je mrtvý.Nedôstojný odchod z tohto sveta až neuveritelný Natíska sa veľa otázok prečo pacienta pripútali keď vedeli že ležať nemôže?

Prečo personál vpustil rodinu do izby kde ležal ich príbuzný a videli ho v takom stave? Prečo nebol pacient uvedený do umelého spánku? Takúto smrť si nezaslúži žiadny človek!!! Česť jeho pamiatke. Juraj Kýr švagor zosnulého ale skôr by sa tu hodilo švagor ukrižovaného.!

Foto Zdroj: Google.com archív