Od včera až do dnešného dňa naša redakcia obdržala množstvo pohoršených správ od našich divákov a čitateľov, v ktorom poukazujú na status,ktorý zverejnila včera  nešťastná matka na facebooku. Podľa našich doterajších zistení sa mamička obrátila na pomoc v super tajnej skupine kde sa informovala o radu ako ma v danej veci postupovať,členovia skupiny jej poradili právnika.

V správe sa  matka dieťaťa  ktoré sa pripravovalo na prve sväte prijímanie chce stažovať na farnosť kvôli diskriminácii. 

“Dobrý deň viete mi niekto poradiť kde podať sťažnosť faru kvôli diskriminácii,zajtra máme absolvovať teda dcérka prvé sväté prijímanie,dnes sme boli na spovedi a rodičia tých deti chcú aby moja dcéra nesedela v predu s ostatnými detičkami,že my ako rodina máme sedieť v zadu. Čo v takom prípade robiť ?? Mám aj nahrávku.”

Celá nepríjemná záležitosť sa mala odohrať v trnavskej rímskokatolíckej farnosti .Kontaktovali sme aj správcu farnosti  no do uzávierky článku sa nám doteraz nikto k danej veci nevyjadril. Náš blízky zdroj pre PRESS.TV nám ale potvrdil,že v Trnave sa  naozaj dnes 25.5.2019 koná v spomínanej farnosti prvé sväte prijímanie a dokonca,že aj rómske dievčatko je súčasťou prijímania.

O prípade vás budeme aj naďalej informovať

Foto zdroj archív https://www.google.com

Redakcia spravodajstva