Začalo to, keď začala chodiť do školy na kurz našla si tam milenca chodila sním asi pól roka nik o tom nevedel, potom som to zistila ja a moja mama no len brat ju tak ľúbil, že jej veril brat chodil do Nemecka mi pomáhať s prerábaním bytov, zato som mu dávala peniaze a on ich posielal dómov. Potom išiel domov. Po čase ona už bola iná, neverila a chovala sa ináč stále chodila von, syna dávala sestre a ona sa stretávala sním. Bratovi vždy rozprávala, že ho neľúbi a nevedela, ako odísť tak potom mu povedala, že má milenca, ako normálny muž sa opil áno nepopieram, zato dostala asi zopár faciek, ale potom je povedal, že kvôli deťom ostanú spolu.

Chcel ísť do poradne, ale jej už nešlo ani o deti, lebo začala ľúbim toho Milenca tak brat jej dal návrh, že si má nájsť iný byt, ale v  jeho blízkosti, aby mohol navštevovať deti, ale ona nechcela, lebo vedela, že chce žiť so svojím milencom. Brat išiel dómov na pohreb zobral aj dcéru ešte mu dala pusu pred odchodom ako, že je všetko OK volal jej piatok všetko dobre v sobotu ráno sa už nemohol dovolať, lebo už si vypla telefón, a tak svojej sestre napísala, že odišla preč.

Brat sa chcel s ňou s kontaktovať volal jej mame, tá sa na oplátku smiala, že ju nedá k telefónu, potom sme začali hľadať cez sociálne siete, dávali sme príspevky a až tak sa ozvala, že mame všetko vymazať, že príde dómov, ale, čo ráno dala odkázať po sestre, že, aby odovzdala byt, že ona sa už naspäť nevráti. Potom poslali foto malého a napísali, že nikdy ho neuvidíme a vyhrážajú sa, že vraj ju brat týral to nieje pravda !  Anna má doma ešte 14 ročnú dcéru AnnuMáriu,ktorá sa za mamku veľmi hanbí zato čo spôsobila celej rodine.

Redakcia spravodajstvá PRESS.TV-Foto Zdroj Božena Dirdová