Ukazovala sa ako sexica a zvádzala politikov. TOTO sa vykľulo z Kočnerovej volavky Zsuzsovej

Alena Zsuzsová, obžalovaná z vraždy Jána Kuciaka (†27) a Martiny Kušnírovej, (†27) bola volavkou Mariana Kočnera. Kontaktovala známe osobnosti z politiky a prokuratúry. Robila to pravdepodobne preto, aby mal na nich Kočner kompromitujúci materiál. Asi každý z nich precitol, keď zistil, čo je Zsuzsová zač a aká je jej pravá tvár.

Krásna slečna s postavou hruštičky. Kto by sa o takú volavku nezačal minimálne zaujímať. Ktovie, možno v niekom preskočila aj iskra a preto jej napísal milé slová. „Si božsky krásna a zaslúžiš si hýčkanie a opateru!,“ jej mal napísať vtedajší podpredseda parlamentu za Smer-SD Martin Glváč.

Na kontakty s ňou a Kočnerom nedoplatil len on, ale napríklad aj (už bývalý) námestník generálneho prokurátora pre netrestný úsek René Vanek. Ten sa po medializácii prípadu vzdal svojej funkcie. Zsuzsová si mala písať aj s Jurajom Drobom, Borisom Kollárom a ďalšími. Pozrite sa, aké fotky Zsuzsová posielala, ako sa schovávala, a aj to, aká je skutočnosť.

Alena Zsuzsová posielala známym osobnostiam sexi fotky. Neštítila sa používať fotky herečiek, ale aj modeliek.

Aj fotkou krásnej tváre sa Alena Zsuzsová prezentovala u politikov a prokurátorov. Posielal fotky modeliek ako: Alexandra Evglevskaya, Gina Lorena, a podobne.

Aj fotkou krásnej tváre sa Alena Zsuzsová prezentovala u politikov a prokurátorov. Posielal fotky modeliek ako: Alexandra Evglevskaya, Gina Lorena, a podobne. Zdroj: archív Plus jeden deň

Vraj Alena Zsuzsová... Túto fotku mala poslať Martinovi Glváčovi a prezentovať, že to je ona. V skutočnosti to bola ruská modelka Anastasia Reshetova.

Vraj Alena Zsuzsová… Túto fotku mala poslať Martinovi Glváčovi a prezentovať, že to je ona. V skutočnosti to bola ruská modelka Anastasia Reshetova.Zdroj: Instagram

Zdroj:https://www1.pluska.sk